Понад 100 га земель на Вінниччині виділили під сонячні електростанції

Землі виставили на конкурс на кращий інвестиційний проект у сфері альтернативних джерел енергії. Перемогу здобула група компаній принца Саудівської Аравії – Абдуллібін Ялаві Аль Сауд.

Понад 100 га землі на Вінниччині виділили під будівництво сонячних електростанцій. Ілюстраціяdt.ua

У Вінницькій області здадуть в оренду 110 га земель для реалізації інвестпроекту у 30 млн євро з будівництва сонячних електростанцій. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА, передають Патріоти України.

Землі виставили на конкурс на кращий інвестиційний проект у сфері альтернативних джерел енергії. Перемогу здобула група компаній принца Саудівської Аравії – Абдуллібін Ялаві Аль Сауд.

Орієнтовний розмір інвестицій – 30 млн євро.

Окрім того, відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА, ТОВ Поларіснет в оренду на 25 років надано земельні ділянки площею 22,2 га на території Ставківської сільської ради Піщанського району та земельні ділянки площею 53 га та 34,5 га на території Лузької сільської ради Чечельницького району за межами населених пунктів для будівництва сонячних електростанцій.

Уряд "фахово залатав діри": В Україні різко впало виробництво горілки

четвер, 23 березень 2017, 23:26

Дехто з міністрів-мільйонерів пропонував довести ціну до 200-300 грн за пляшку оковитої, щоб ще більше покращити держбюджет. Страшенно далекі вони від народу. Виробництво горілки з вмістом спирту менше 45,4% в Україні (без урахування тимчасово окупован...

"Все пропало!": Уряд РФ передбачає різке падіння цін на нафту

четвер, 23 березень 2017, 22:57

​За останні два тижні нафта подешевшала приблизно на 10%. У середньостроковій перспективі ціни на нафту марки Brent повинні опуститися до рівня 40 доларів за барель. Про це заявила директор департаменту доходів Мінфіну РФ Олена Лебединська, повідомляют...