Хіти тижня. "Літак зірвався "у штопор", шансів на порятунок не було", - військовий експерт про катастрофу Су-27 на Вінниччині

За його словами, однією з версій трагедії швидше за все є відмова техніки.

Катастрофа Су-27 на Вінниччині. Фото:UAZMI

У пілотів винищувача Су-27, який впав під час міжнародних навчань "Чисте небо-2018" у Вінницькій області, не було можливості катапультуватися. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, літак зірвався у "штопор", тому у пілотів не було шансів врятуватися. "У пілотів був вибір, або катапультуватися, і машина впала б на селище, або намагатися відвести літак убік. Пам'ятаєте Скнилівську трагедію піді Львовом?

Там льотчикам пощастило, що літак був рівно над землею, і вони змогли катапультуватися. А тут літак падав, практично зірвавшись у "штопор", і. звичайно, у них не було шансу", — заявив Олег Жданов.

За його словами, однією з версій трагедії швидше за все є відмова техніки.

"Тут треба питання ставити набагато ширше, бо вся наша авіація радянських часів, як би ми не розповідали про наші перемоги, але у машин вік 40-50 років. Навіть якщо ми проводимо ремонти, то ймовірність відмови техніки максимальна через вік", — пояснює експерт.

Джерело: Обозреватель

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...