Хіти тижня. "Літак зірвався "у штопор", шансів на порятунок не було", - військовий експерт про катастрофу Су-27 на Вінниччині

За його словами, однією з версій трагедії швидше за все є відмова техніки.

Катастрофа Су-27 на Вінниччині. Фото:UAZMI

У пілотів винищувача Су-27, який впав під час міжнародних навчань "Чисте небо-2018" у Вінницькій області, не було можливості катапультуватися. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, літак зірвався у "штопор", тому у пілотів не було шансів врятуватися. "У пілотів був вибір, або катапультуватися, і машина впала б на селище, або намагатися відвести літак убік. Пам'ятаєте Скнилівську трагедію піді Львовом?

Там льотчикам пощастило, що літак був рівно над землею, і вони змогли катапультуватися. А тут літак падав, практично зірвавшись у "штопор", і. звичайно, у них не було шансу", — заявив Олег Жданов.

За його словами, однією з версій трагедії швидше за все є відмова техніки.

"Тут треба питання ставити набагато ширше, бо вся наша авіація радянських часів, як би ми не розповідали про наші перемоги, але у машин вік 40-50 років. Навіть якщо ми проводимо ремонти, то ймовірність відмови техніки максимальна через вік", — пояснює експерт.

Джерело: Обозреватель

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.