Популярний святковий напій різко подорожчає: У Путіна приготували "сюрприз" росіянам до Нового року

Російські експерти вважають, що шампанське не має бути занадто доступним.
Росіянам влаштували сюрприз перед Новим роком. Фото: Известия.

У Росії наступного року мінімальна роздрібна ціна пляшки шампанського 0,75 л може зрости до 202 рублів (85 гривень). Оцінка проводилася зокрема з урахуванням зростання податку на додану вартість, підрахували в Асоціації виробників ігристих вин, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Відповідні розрахунки вже направлено до Міністерства фінансів Росії. У відомстві заявили, що розглядають можливість зміни вартості, однак рішення ще не прийняте. Російський уряд у 2016 році затвердив на шампанське ціновий мінімум у розмірі 164 рублів (68 гривень). Протягом останніх двох років він не змінювався.

При цьому експерти вважають, що шампанське не має бути занадто доступним. Однак, на їхню думку, мінімальна вартість пляшки не повинна перевищувати 180 рублів (75 гривень).

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...

Українці можуть почати отримувати пенсію достроково: Кому варто розраховувати

четвер, 23 березень 2023, 18:24

Деякі українці можуть достроково вийти на пенсію. Для цього вони мають виконати всі необхідні умови, передбачені законодавством – зокрема, відпрацювати на шкідливих виробництвах. Про це повідомили у Пенсійному фонді. Там зазначили, передає "На пенсії",...