Популярний святковий напій різко подорожчає: У Путіна приготували "сюрприз" росіянам до Нового року

Російські експерти вважають, що шампанське не має бути занадто доступним.
Росіянам влаштували сюрприз перед Новим роком. Фото: Известия.

У Росії наступного року мінімальна роздрібна ціна пляшки шампанського 0,75 л може зрости до 202 рублів (85 гривень). Оцінка проводилася зокрема з урахуванням зростання податку на додану вартість, підрахували в Асоціації виробників ігристих вин, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Відповідні розрахунки вже направлено до Міністерства фінансів Росії. У відомстві заявили, що розглядають можливість зміни вартості, однак рішення ще не прийняте. Російський уряд у 2016 році затвердив на шампанське ціновий мінімум у розмірі 164 рублів (68 гривень). Протягом останніх двох років він не змінювався.

При цьому експерти вважають, що шампанське не має бути занадто доступним. Однак, на їхню думку, мінімальна вартість пляшки не повинна перевищувати 180 рублів (75 гривень).

​Нове слово в перевезеннях: Toyota презентувала надважку вантажівку Hino XL8, що працює на водні (фотофакти)

понеділок, 20 вересень 2021, 21:56

Японська компанія Hino Trucks, яка є відділенням корпорації Toyota, на виставці ACT Expo 2021 в місті Лонг-Біч штату Каліфорнія представила прототип водневого автомобіля Hino XL8 (клас 8 – це надважкі вантажівки) , повідомляють Патріоти України з посил...

Безробітним українцям виплати будуть рахувати по-новому: Експерти розповіли, кому уріжуть допомогу

понеділок, 20 вересень 2021, 17:44

Багатьом непрацюючим громадянам, які стоять на обліку в центрі зайнятості та мають право отримувати допомогу, треба бути готовими до значного зниження розміру виплат. Це випливає з законопроекту № 6067 - він розміщений на сайті Верховної Ради, передают...