Популярний святковий напій різко подорожчає: У Путіна приготували "сюрприз" росіянам до Нового року

Російські експерти вважають, що шампанське не має бути занадто доступним.
Росіянам влаштували сюрприз перед Новим роком. Фото: Известия.

У Росії наступного року мінімальна роздрібна ціна пляшки шампанського 0,75 л може зрости до 202 рублів (85 гривень). Оцінка проводилася зокрема з урахуванням зростання податку на додану вартість, підрахували в Асоціації виробників ігристих вин, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Відповідні розрахунки вже направлено до Міністерства фінансів Росії. У відомстві заявили, що розглядають можливість зміни вартості, однак рішення ще не прийняте. Російський уряд у 2016 році затвердив на шампанське ціновий мінімум у розмірі 164 рублів (68 гривень). Протягом останніх двох років він не змінювався.

При цьому експерти вважають, що шампанське не має бути занадто доступним. Однак, на їхню думку, мінімальна вартість пляшки не повинна перевищувати 180 рублів (75 гривень).

Гривня продовжує просідати до долара: Офіційний курс валют від НБУ

понеділок, 24 січень 2022, 19:30

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 25 січня на рівні 28,38 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,06 грн (на 24 січня – 32,11 гривні), зазначають Патріоти України. . 24 с...

Криза набертає обертів? Україна купуватиме хліб за кордоном - аграрії вже продають врожай пшениці, який ще не вродив

понеділок, 24 січень 2022, 18:30

Схоже на те, що наприкінці поточного року та в наступному 2023 Україна купуватиме хліб за кордоном. Або, принаймні, сировину для нього. Українські аграрії вже активно спродують врожай зернових 2022 року, який ще не вродив. Отже, зерна для внутрішніх по...