Посилення контрсанкцій: У Росії заборонять імпорт м'яса птиці з 15 країн ЄС

Нова заборона, пояснили у "Россільгоспнагляді", пов'язана з розповсюдженням у європейських країнах пташиного грипу.

Ілюстрація:http://molbuk.ua/

Росія протягом двох тижнів введе заборону на імпорт м'яса птиці, інкубаційного яйця та іншої м'ясної продукції з 15 країн Євросоюзу, де був зафіксований пташиний грип. Про це заявила офіційний представник Россільгоспнагляду Юлія Мелано, передають Патріоти України з посиланням на Дождь.

"У нас поки точної дати немає, але ми розглядаємо введення заборони протягом двох тижнів. Це в першу чергу країни, де зафіксовані спалахи високопатогенного грипу птахів", - розповіла Мелано.

Під заборону потрапить м'ясо птиці, вироблене в Австрії, Великобританії, Угорщині, Болгарії, Греції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі, Румунії, Словаччині, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції.

Зокрема, заборона торкнеться м'яса птиці, готової продукції з м'яса птиці і всіх видів птахівничої продукції, яка містить в собі продукти переробки птиці, а також кормів і кормових добавок для птахів. Також в РФ забороняється ввезення обладнання, яке вже використовувалося для утримання, забою або оброблення птиці.

Ввезення м'яса птиці з країн Європейського союзу в Росію було заборонено контрсанкціями, проте попередня заборона не поширювалася на живу птицю та інкубаційні яйця.

Готуйте кишені! Ціна на електроенергію в Україні злетить 1 грудня: Кому доведеться переплачувати

четвер, 26 листопад 2020, 8:17

В Україні подорожчає вартість транспортування електроенергії на підприємства промисловості на 30% вже з 1 грудня 2020 року. Експерти кажуть, що швидке підвищення вартості світла стане ударом не тільки для промисловості, але і для простих українців, оск...

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...