У квітні цього року Київрада має ухвалити рішення про початок процесу інвентаризації та передачі майна після завершення угоди з ПАТ "Київенерго", яке нині надає киянам послуги з теплопостачання та гарячої води. Про розірвання співпраці з цим підприємством міський голова столиці Віталій Кличко сказав ще кілька місяців тому, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
"Угода про передачу в управління та користування ПАТ "Київенерго" частини майна міста, укладена в 2001 році, завершується. Понад 16 років "Київенерго" управляло теплоенергетикою столиці. 31 грудня 2017 року договір завершується, але є наміри продовжити його дію до кінця наступного опалювального сезону.
Це непросте рішення ми прийняли, щоб не здійснювати стратегічно важливі для міста перетворення в розпал опалювального сезону, створюючи додаткові технічні та організаційні ризики. Однак нам треба визначитися з конкретною датою припинення взаємодії із "Київенерго"", – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
Чиновник уточнив, що міська влада налаштоване рішуче не співпрацювати з "Київенерго" та розірвати угоду після завершення опалювального сезону 2017-2018 років.
"У рамках тієї угоди, що укладена 16 років тому, досягти модернізації теплоенергетичної системи – неможливо. "Київенерго", по суті, не має належної відповідальності за обсяги модернізованих мереж, обсяги вкладених інвестицій. Наприклад, минулого року не було замінено жодного кілометра тепломереж. Для Києва це неприйнятно", – уточнив Пентелеєв.
У перехідний період відповідальність за роботу міської теплоенергетики візьме муніципальне підприємство "Київтеплоенерго".
Як відомо, ПАТ "Київенерго" належить мільярдеру Рінату Ахметову.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...