"Рошен, вернись!": Кримчани скаржаться на якість російського шоколаду

В 2015-2016 роках кримчани часто їздили на материкову частину України по продукти, поки влада не змусила в обов'язковому порядку поміняти автомобільні номери з українських на російські,
У кримчан ностальгія за українським шоколадом. Фото: соцмережі.

Ціни на продукти в Криму вищі від українських у 2,5 рази, а їхня якість залишає бажати кращого, передають Патріоти України.

"80% продуктів у Криму - російського виробництва. Зрозуміло, що в магазинах можна знайти і продукти українського виробництва. Що стосується якихось європейських товарів, не можу сказати, може теж є", - розповів в інтерв'ю кримський блогер Леонід Кузьмін.

За його словами, в 2015-2016 роках кримчани часто їздили на материкову частину України по продукти, поки влада не змусила в обов'язковому порядку поміняти автомобільні номери з українських на російські, та і все одно зараз люди їдуть закуповувати їжу.

"На пропускних пунктах навіть є список, що не можна завозити. Наприклад, м'ясо та молочну продукцію не можна провозити без вакуумної упаковки, в іншому випадку продукти викидаються. В принципі, всі везуть з собою солодощі - торти, цукерки всі везуть. Звичайно, можна якось заховати і провезти якісь продукти, ніхто там особливо не шукає їх", - розповідає блогер.

Ціни в Криму дійсно виросли, говорить Кузьмін, порівняно з українськими, продукти на анексованому півострові стали дорожчі в 2,5 рази, але якість продукції дуже сильно відрізняється від української.

"У більшості є ностальгія за смачними українськими продуктами, люди пам'ятають, і зараз порівнюють російський шоколад і український, це просто незрівнянна за смаком продукція. У Криму все дорожчає і молочна продукція, і м'ясна. На овочі та фрукти ціни значно вищі. Ось в Україні персик зараз по 30 грн за кілограм, то в Криму він буде коштувати 120-150 руб (50-60 грн)", - зазначив він.

Джерело: Обозреватель

В Україні підвищення податків не уникнути: У МВФ назвали ключову частину програми для України

п’ятниця, 13 вересень 2024, 10:52

Ключовим завданням України у рамках реалізації поточної програми розширеного фінансування (EFF) Міжнародного валютного фонду (МВФ) є мобілізація внутрішніх доходів державного бюджету. Це стосується не лише скорочення витрат та запровадження фінансових ...

Українців попередили, що опалювальний сезон буде найскладнішим за час великої війни: Що потрібно встигнути зробити

п’ятниця, 13 вересень 2024, 10:44

Наступний опалювальний сезон стане найскладнішим за весь час повномасштабної війни. Причина – втрата 9 ГВт потужностей через російські атаки, що перевищує обсяг усієї підконтрольної Україні атомної генерації. При цьому роботи з підготовки країни до зим...