"Рошен, вернись!": Кримчани скаржаться на якість російського шоколаду

В 2015-2016 роках кримчани часто їздили на материкову частину України по продукти, поки влада не змусила в обов'язковому порядку поміняти автомобільні номери з українських на російські,
У кримчан ностальгія за українським шоколадом. Фото: соцмережі.

Ціни на продукти в Криму вищі від українських у 2,5 рази, а їхня якість залишає бажати кращого, передають Патріоти України.

"80% продуктів у Криму - російського виробництва. Зрозуміло, що в магазинах можна знайти і продукти українського виробництва. Що стосується якихось європейських товарів, не можу сказати, може теж є", - розповів в інтерв'ю кримський блогер Леонід Кузьмін.

За його словами, в 2015-2016 роках кримчани часто їздили на материкову частину України по продукти, поки влада не змусила в обов'язковому порядку поміняти автомобільні номери з українських на російські, та і все одно зараз люди їдуть закуповувати їжу.

"На пропускних пунктах навіть є список, що не можна завозити. Наприклад, м'ясо та молочну продукцію не можна провозити без вакуумної упаковки, в іншому випадку продукти викидаються. В принципі, всі везуть з собою солодощі - торти, цукерки всі везуть. Звичайно, можна якось заховати і провезти якісь продукти, ніхто там особливо не шукає їх", - розповідає блогер.

Ціни в Криму дійсно виросли, говорить Кузьмін, порівняно з українськими, продукти на анексованому півострові стали дорожчі в 2,5 рази, але якість продукції дуже сильно відрізняється від української.

"У більшості є ностальгія за смачними українськими продуктами, люди пам'ятають, і зараз порівнюють російський шоколад і український, це просто незрівнянна за смаком продукція. У Криму все дорожчає і молочна продукція, і м'ясна. На овочі та фрукти ціни значно вищі. Ось в Україні персик зараз по 30 грн за кілограм, то в Криму він буде коштувати 120-150 руб (50-60 грн)", - зазначив він.

Джерело: Обозреватель

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...