У Росії може бути повернутий податок з продажів, пишуть «Ведомости». В уряді, за даними джерел видання, обговорюється можливість ввести такий податок замість податку на рухоме майно компаній, який почне діяти з 2018 року. Скасування податку на рухоме майно, нагадує газета, активно домагаються представники бізнесу. Новину передають Патріоти України.
Як розповіли виданню кілька федеральних чиновників, один з обговорюваних варіантів - дати регіонам право скасувати податок на рухоме майно і ввести торговий збір з обороту. Ставку такого збору співрозмовники «Ведомостей» не назвали.
Мова йде не про податок з продажів, в традиційному вигляді, а про торговельний збір, пояснив один з чиновників: він не включається в ціну товару і не відображається в чеку. У свою чергу експерти, опитані виданням, вважають, що такий збір буде саме податком з продажів, оскільки буде стягуватися не з виручки, а з торгової площі.
Зараз торговий збір стягується тільки в Москві. Ввести цей збір мають право два інших міста федерального підпорядкування - Санкт-Петербург і Севастополь. Можливо, це буде такий же звичайний збір, вважає один з чиновників, але вводити його зможуть усі регіони. Рішення в будь-якому випадку приймати наступному уряду, попереджають співрозмовники «Ведомостей».
У грудні 2016 року президент РФ Володимир Путін оголосив в посланні Федеральним зборам про початок обговорення податкової реформи в Росії. Передбачалося, що всі необхідні документи для такої реформи будуть прийняті в 2017 році, а нововведення набудуть чинності в 2018 році.
В рамках податкової реформи, повідомляли ЗМІ, обговорювалося і повернення податку з продажів. Однак на початку листопада «Ведомости» повідомили, що уряд вирішив призупинити обговорення податкової реформи. Податок з продажів діяв в Росії в 1991-1992 роках і з 1998 по 2004 роки.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...