Російські окупанти підраховують перші збитки кримського сезону через обезводнення

За оцінками окупаційної влади, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Ілюстрація:SuperAgronom.com

Збитки від посухи в Криму оцінили більш ніж в 160 млн рублів (67,5 млн гривень). Про це повідомив підконтрольний Кремлю міністр сільського господарства півострова Андрій Рюмшин, передають Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.

"Чотири райони зони надзвичайної ситуації прогнозують збиток більше 164 млн рублів. Загальна площа постраждалих від посухи посівів склала близько 18 тисяч гектарів", - заявив Рюмшин.

За даними "відомства", такий стан озимих в Криму обумовлено сухою без опадів осінню, що не дозволила в оптимальні агротехнічні терміни провести посів озимих, і теплою, з незначними опадами, зимою.

В "міністерстві" уточнили, що найбільш значної шкоди зазнав Первомайський район. За оцінками окупантів, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Напередодні в Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах.

В кінці травня маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що збиток, який понесли кримські аграрії від весняної посухи, склав більше одного мільярда рублів.

Як відомо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Саудівська Аравія готує обвал цін на нафту: Угода країн ОПЕК + Росія про скорочення видобутку отримала несподіване продовження

понеділок, 10 грудень 2018, 21:25

​​Ринок чекав зниження цін від саудитів, але масштаб виявився вищим за всі прогнози. Попереду шалена боротьба за багатий азійський ринок, котра здатна не лише втримати ціни від зростання але і поховати угоду про зменшення видобутку «чорного золота». Уг...

У повітрі запахло Четвертою російською революцією, або Запитайте у Януковича: Уряд Медведєва на порозі фатального кроку

понеділок, 10 грудень 2018, 19:24

Влада РФ збирається відібрати у населення найбільш популярну, дешеву «дурь», завдяки котрій мільйони росіян не задають незручних питань і не поспішають на мітинги протесту. Незабаром у державі-агресорі ціна на легендарний «напій мільйонів» концентрат г...