Російські окупанти підраховують перші збитки кримського сезону через обезводнення

За оцінками окупаційної влади, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Ілюстрація:SuperAgronom.com

Збитки від посухи в Криму оцінили більш ніж в 160 млн рублів (67,5 млн гривень). Про це повідомив підконтрольний Кремлю міністр сільського господарства півострова Андрій Рюмшин, передають Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.

"Чотири райони зони надзвичайної ситуації прогнозують збиток більше 164 млн рублів. Загальна площа постраждалих від посухи посівів склала близько 18 тисяч гектарів", - заявив Рюмшин.

За даними "відомства", такий стан озимих в Криму обумовлено сухою без опадів осінню, що не дозволила в оптимальні агротехнічні терміни провести посів озимих, і теплою, з незначними опадами, зимою.

В "міністерстві" уточнили, що найбільш значної шкоди зазнав Первомайський район. За оцінками окупантів, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Напередодні в Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах.

В кінці травня маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що збиток, який понесли кримські аграрії від весняної посухи, склав більше одного мільярда рублів.

Як відомо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Хіти тижня. "Плач по "Мистралям": Злий Одесит про чергову ганьбу Москви і сором з пластмаси

понеділок, 25 червень 2018, 20:00

В не такому вже й далекому 2015 році Франція розірвала з Росією контракт з продажу універсальних десантних кораблів типу "Містраль". Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На тот момент это была ед...

Хіти тижня. "Скрепний креатив": ЗМІ показали фальш та розруху міст ЧС-2018 (фото)

понеділок, 25 червень 2018, 19:00

Російські комунальники вирішили пофарбувати дерев'яні пеньки, перетворити недобудови у рекламні короби і навіть встановити рекламний логотип ЧС серед повної розрухи... Як відзначають автори, мрії про кардинальне оновлення старих будинків в російських м...