Російські окупанти підраховують перші збитки кримського сезону через обезводнення

За оцінками окупаційної влади, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Ілюстрація:SuperAgronom.com

Збитки від посухи в Криму оцінили більш ніж в 160 млн рублів (67,5 млн гривень). Про це повідомив підконтрольний Кремлю міністр сільського господарства півострова Андрій Рюмшин, передають Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.

"Чотири райони зони надзвичайної ситуації прогнозують збиток більше 164 млн рублів. Загальна площа постраждалих від посухи посівів склала близько 18 тисяч гектарів", - заявив Рюмшин.

За даними "відомства", такий стан озимих в Криму обумовлено сухою без опадів осінню, що не дозволила в оптимальні агротехнічні терміни провести посів озимих, і теплою, з незначними опадами, зимою.

В "міністерстві" уточнили, що найбільш значної шкоди зазнав Первомайський район. За оцінками окупантів, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Напередодні в Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах.

В кінці травня маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що збиток, який понесли кримські аграрії від весняної посухи, склав більше одного мільярда рублів.

Як відомо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Український "Руслан" перевіз з Канади до Польщі літак часів Другої світової війни (фото, відео)

четвер, 21 березень 2019, 0:18

Після війни цей DC-3 потрапив до Канади, де працював, як цивільний транспортний літак, після чого довгий час буквально припадав пилюкою в одному з канадських музеїв. Український Ан-124 минулого тижня перевіз літак Douglas DC-3 часів WWII з Канади в Пол...

Кіно зніматимуть чи на ведмедей ходитимуть? "Укроборонсервіс" продав США тисячі гвинтівок зразка 1891 року, з багнетами та приладдями

середа, 20 березень 2019, 19:58

Вартість однієї гвинтівки склала 128 доларів США. Державне підприємство «Укроборонсервіс» поставило покупцеві у Сполучених Штатах Америки чергову партію з майже трьох тисяч 7,62-мм гвинтівок Мосіна зразка 1891/30 р., передають Патріоти України. Згідно ...