Російські окупанти підраховують перші збитки кримського сезону через обезводнення

За оцінками окупаційної влади, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Ілюстрація:SuperAgronom.com

Збитки від посухи в Криму оцінили більш ніж в 160 млн рублів (67,5 млн гривень). Про це повідомив підконтрольний Кремлю міністр сільського господарства півострова Андрій Рюмшин, передають Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.

"Чотири райони зони надзвичайної ситуації прогнозують збиток більше 164 млн рублів. Загальна площа постраждалих від посухи посівів склала близько 18 тисяч гектарів", - заявив Рюмшин.

За даними "відомства", такий стан озимих в Криму обумовлено сухою без опадів осінню, що не дозволила в оптимальні агротехнічні терміни провести посів озимих, і теплою, з незначними опадами, зимою.

В "міністерстві" уточнили, що найбільш значної шкоди зазнав Первомайський район. За оцінками окупантів, кримські аграрії в 2018 році зберуть 800 тисяч тонн зернових, що удвічі менше, ніж у минулому році.

Напередодні в Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах.

В кінці травня маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що збиток, який понесли кримські аграрії від весняної посухи, склав більше одного мільярда рублів.

Як відомо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Хіти тижня. Податкова знатиме все: Підприємцям в Україні підготували неприємний "сюрприз"

неділя, 23 вересень 2018, 10:00

​Банки почали надавати ДФС інформацію по рахунках фізичних осіб-підприємців (ФОП). Про це в Facebook повідомив в.о. заступника голови ДФС Євген Бамбизов, передають Патріоти України.

Гра на останні грошенята: ​Путін дав таємну обіцянку Меркель по будівництву "Північного потоку-2"

субота, 22 вересень 2018, 17:33

Господар Кремля прагне будь-що уникнути затримки спорудження труби, котра як голка з героїном має міцно прив'язати Німеччину до інтересів правлячого режиму РФ. Російський президент пообіцяв, що Росія повністю профінансує будівництво газопроводу "Північ...