А літо тільки починається: Окупанти оголосили у Криму надзвичайний стан через катастрофічну нестачу прісної води

Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

Ілюстрація:techno.bigmir.net

У кількох районах окупованого Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху. Про це йдеться в розпорядженні "глави" Криму Сергія Аксьонова, опублікованому на порталі "кримського уряду". Так, режим НС ввели в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах, передають Патріоти України.

"Ввести з 2 червня 2018 року для органів управління і сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування "надзвичайна ситуація". Встановити для органів управління і сил ТСНС регіональний рівень реагування", - йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, "адміністраціям" даних районів необхідно забезпечити виконання заходів по ліквідації надзвичайної ситуації відповідно до рішень, які приймаються комісією з ліквідації НС при окупаційному уряді Криму.

Крім того, повідомляється, що Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

У ''Борисполі'' сталася аварія з пасажирським літаком (фото)

понеділок, 10 грудень 2018, 0:30

Лайнер авіакомпанії МАУ здійснив жорстку посадку. У міжнародному аеропорту Бориспіль (Київська область) літак здійснив жорстку посадку, повідомляють Патріоти України. Журналісти посилаються на слова пасажирів іншого рейсу, яким повідомили про зміну міс...

Хіти тижня. Не з чоловіком чи дружиною: Вчені зробили висновок, поруч із ким покращується сон

понеділок, 10 грудень 2018, 0:10

Жінки, які сплять з собаками, мають міцніший сон, ніж, якби вони спали з партнером чи котами. Дослідження американських вчених з департаменту поведінки тварин, екології та охорони природи Коледжу Канізіус виявило, що якість сну у жінки підвищується тод...