А літо тільки починається: Окупанти оголосили у Криму надзвичайний стан через катастрофічну нестачу прісної води

Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

Ілюстрація:techno.bigmir.net

У кількох районах окупованого Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху. Про це йдеться в розпорядженні "глави" Криму Сергія Аксьонова, опублікованому на порталі "кримського уряду". Так, режим НС ввели в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах, передають Патріоти України.

"Ввести з 2 червня 2018 року для органів управління і сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування "надзвичайна ситуація". Встановити для органів управління і сил ТСНС регіональний рівень реагування", - йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, "адміністраціям" даних районів необхідно забезпечити виконання заходів по ліквідації надзвичайної ситуації відповідно до рішень, які приймаються комісією з ліквідації НС при окупаційному уряді Криму.

Крім того, повідомляється, що Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

"Без меня меня женили": Скандал на ЧС-2018. Салах у шоці від маніпуляції Кадирова (фото)

понеділок, 25 червень 2018, 20:27

Напередодні ЧС-2018 футболіст Мохаммед Салах, гравець англійського "Ліверпуля", приїхав в Грозний у складі збірної по футболу Єгипту. На наступний день в інтернеті з'явилося фото Салаха в компанії Кадирова і голови чеченського парламенту Магомеда Даудова.

Мавпи з гранатою: Оприлюднено фото полігону терористів «ДНР»

понеділок, 25 червень 2018, 20:13

Присутність військової техніки, забороненої Мінськими угодами, біля селища Покровка підтверджується звітом спостерігачів СММ ОБСЄ. Поблизу села Покровка (окупована частина Донецької області) на супутникових картах Google можна побачити полігон та місце...