А літо тільки починається: Окупанти оголосили у Криму надзвичайний стан через катастрофічну нестачу прісної води

Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

Ілюстрація:techno.bigmir.net

У кількох районах окупованого Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху. Про це йдеться в розпорядженні "глави" Криму Сергія Аксьонова, опублікованому на порталі "кримського уряду". Так, режим НС ввели в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах, передають Патріоти України.

"Ввести з 2 червня 2018 року для органів управління і сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування "надзвичайна ситуація". Встановити для органів управління і сил ТСНС регіональний рівень реагування", - йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, "адміністраціям" даних районів необхідно забезпечити виконання заходів по ліквідації надзвичайної ситуації відповідно до рішень, які приймаються комісією з ліквідації НС при окупаційному уряді Криму.

Крім того, повідомляється, що Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...