А літо тільки починається: Окупанти оголосили у Криму надзвичайний стан через катастрофічну нестачу прісної води

Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

Ілюстрація:techno.bigmir.net

У кількох районах окупованого Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху. Про це йдеться в розпорядженні "глави" Криму Сергія Аксьонова, опублікованому на порталі "кримського уряду". Так, режим НС ввели в Червоногвардійському, Нижньогірському, Первомайському і Радянському районах, передають Патріоти України.

"Ввести з 2 червня 2018 року для органів управління і сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування "надзвичайна ситуація". Встановити для органів управління і сил ТСНС регіональний рівень реагування", - йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, "адміністраціям" даних районів необхідно забезпечити виконання заходів по ліквідації надзвичайної ситуації відповідно до рішень, які приймаються комісією з ліквідації НС при окупаційному уряді Криму.

Крім того, повідомляється, що Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити у профільне російське міністерство документи для компенсації збитку сільськогосподарським товаровиробникам.

Хіти тижня. Проковтнув та виплюнув: Біля берегів Південної Африки зафільмували страшну пригоду дайвера (відео)

середа, 20 березень 2019, 20:30

За словами Райнера Шімпфа, кит не збирався його з’їсти, а проковтнув випадково. Кит проковтнув дайвера, а потім виплюнув назад в океан. Інцидент стався біля узбережжя Південно-Африканської республіки. Фотограф-дайвер Райнер Шімпф плавав в бухті Єлизаве...

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...