"Все будет плохо": Окупаційна адміністрація попередила кримчан про "водний блекаут"

Жителям півострова нагадали, що треба забути про вільне використання води та намагатися якомога старанніше її економити.

В окупованому Криму нестача питної води вже давно очевидна. Фото: Крим. Реалії.

В окупованому Криму підприємство "Вода Криму" попросило місцевих жителів дбайливо і раціонально ставитися до споживання води, повідомляють Патріоти України.

"В даний час питна вода нам доступна в будь-яку хвилину, вона тече у нас вдома з крана. Ми можемо зварити каву, прибратися, вмитися, випрати і все це коли ми захочемо. Ми звикли не економити воду і це не може залишитися без наслідків. Щоденне раціональне використання водних ресурсів може стати вкоріненою звичкою і вам навіть не доведеться думати про це. Досить просто перестати використовувати воду даремно, не залишати кран відкритим, стежити за справністю санітарно-технічного обладнання", - йдеться в повідомленні.

При економному споживанні води, зазначає "Вода Криму", її фактичні витрати в побуті, як правило, набагато менше встановлених норм споживання. Раніше очільник "Державного комітету по водному господарству і меліорації Криму" Ігор Вайль заявив, що півострів повністю забезпечений водою на 2019 рік.

Як відомо, Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Джерело: Крим.Реалії

Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди: які умови

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:56

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...