"Санкції не діють, говорите?": Стало відомо, на скільки безробіття в РФ зросло за тиждень

За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Безробітні росіяни продовжують вірити? Ілюстрація: uapress.info.

Офіційне безробіття на Росії за минулий тиждень збільшилося на 1,6% і склала майже 876 тис. осіб. Про це йдеться в даних Мінпраці Росії, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

За даними відомства, за вказаний період зниження чисельності безробітних росіян відбулося в чотирьох регіонах: Москві, Ненецькому автономному окрузі, Інгушетії і Чечні. У 81 регіоні відзначено зростання чисельності безробітних громадян. Уточнюється, що найбільше збільшення безробітних спостерігається в Сахалінській, Іркутській, Липецькій, Волгоградській, Тульській і Астраханській областях, в Єврейській автономній області, в Алтайському, Камчатському, і Забайкальському і Ставропольському краях, Удмуртської, Чуваської, Кабардино-Балкарської республіки і республіках Крим, Мордовія, Бурятія , Алтай.

Чисельність працівників, які перебували в простої з ініціативи адміністрації, працювали неповний робочий час, а також працівників, яким були надані відпустки за згодою сторін, склала 259,1 тис. чоловік. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до органів служби зайнятості, склала 1,2 млн. За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Хіти тижня. "Чому ми не могли зупинити "Північний потік-2": Посол Швеції дав важливе роз’яснення

неділя, 24 червень 2018, 13:30

Газопровід буде прокладений за межами територіальних вод Швеції, в так званій виключній економічній зоні, тобто в міжнародних водах. Рішення шведського уряду дати згоду на визначення траси для прокладки "Північного потоку-2" в шведській винятковій екон...

Хіти тижня. "Готовьтесь сдавать валюту, граждане россияне", - експерт про нову біду для Москви

неділя, 24 червень 2018, 10:30

Боротися з оборотом доларів США в Росії недостатньо, необхідно вести цю роботу в світовому масштабі, - вважає глава ВТБ Андрій Костін. Банкір висловив цю нищівну думку на Міжнародному фінансовому конгресі в Санкт-Петербурзі, коментуючи тему дедоларизац...