"Санкції не діють, говорите?": Стало відомо, на скільки безробіття в РФ зросло за тиждень

За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Безробітні росіяни продовжують вірити? Ілюстрація: uapress.info.

Офіційне безробіття на Росії за минулий тиждень збільшилося на 1,6% і склала майже 876 тис. осіб. Про це йдеться в даних Мінпраці Росії, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

За даними відомства, за вказаний період зниження чисельності безробітних росіян відбулося в чотирьох регіонах: Москві, Ненецькому автономному окрузі, Інгушетії і Чечні. У 81 регіоні відзначено зростання чисельності безробітних громадян. Уточнюється, що найбільше збільшення безробітних спостерігається в Сахалінській, Іркутській, Липецькій, Волгоградській, Тульській і Астраханській областях, в Єврейській автономній області, в Алтайському, Камчатському, і Забайкальському і Ставропольському краях, Удмуртської, Чуваської, Кабардино-Балкарської республіки і республіках Крим, Мордовія, Бурятія , Алтай.

Чисельність працівників, які перебували в простої з ініціативи адміністрації, працювали неповний робочий час, а також працівників, яким були надані відпустки за згодою сторін, склала 259,1 тис. чоловік. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до органів служби зайнятості, склала 1,2 млн. За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Що буде з зарплатами українців у 2019 році: Експерти дали прогноз (інфографіка)

понеділок, 19 листопад 2018, 8:55

Разом із зростанням зарплат підскочать і ціни. Українці в 2019-му будуть заробляти в середньому на 16% більше, зазначається в інфляційному звіті НБУ. Водночас ціни, відповідно до планів регулятора, виростуть на 5%. Патріоти України розібралися, скільки...

"Почнеться істерія": Гозман розповів, чим небезпечний для України і світу обвал економіки РФ

понеділок, 19 листопад 2018, 8:15

Спрогнозувати дії Кремля у критичний момент складно. Падіння ціни на нафту до $65 за барель не зможе обвалити російську економіку, більш того, Україні це буде не вигідно, заявив російський опозиційний політик Леонід Гозман, повідомляють Патріоти Україн...