"Санкції не діють, говорите?": Стало відомо, на скільки безробіття в РФ зросло за тиждень

За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Безробітні росіяни продовжують вірити? Ілюстрація: uapress.info.

Офіційне безробіття на Росії за минулий тиждень збільшилося на 1,6% і склала майже 876 тис. осіб. Про це йдеться в даних Мінпраці Росії, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

За даними відомства, за вказаний період зниження чисельності безробітних росіян відбулося в чотирьох регіонах: Москві, Ненецькому автономному окрузі, Інгушетії і Чечні. У 81 регіоні відзначено зростання чисельності безробітних громадян. Уточнюється, що найбільше збільшення безробітних спостерігається в Сахалінській, Іркутській, Липецькій, Волгоградській, Тульській і Астраханській областях, в Єврейській автономній області, в Алтайському, Камчатському, і Забайкальському і Ставропольському краях, Удмуртської, Чуваської, Кабардино-Балкарської республіки і республіках Крим, Мордовія, Бурятія , Алтай.

Чисельність працівників, які перебували в простої з ініціативи адміністрації, працювали неповний робочий час, а також працівників, яким були надані відпустки за згодою сторін, склала 259,1 тис. чоловік. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до органів служби зайнятості, склала 1,2 млн. За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

"Фізична ідентифікація переселенців, зокрема, пенсіонерів - ласий шмат для аферистів", - Снєгирьов

четвер, 21 лютий 2019, 19:40

Щомісяця пенсії та інші соціальні нарахування призначені для виплат вимушеним переселенцям надходили на українські банківські картки, які потім знімалися готівкою. Ця готівка переправлялася на непідконтрольну Україні територію, в тому числі і для фінансув

Звідки узяли антрацит? Білорусь викрили у масштабній підлості проти України

четвер, 21 лютий 2019, 19:27

Експорт кам'яного вугілля з Білорусі в Україну за 2018 рік зріс у 980 разів, антрациту – у 340 разів. Білорусь може продавати в Україну вугілля, яке видобувають на шахтах, розташованих на території тимчасово окупованих Донецької і Луганської областей. ...