"Санкції не діють, говорите?": Стало відомо, на скільки безробіття в РФ зросло за тиждень

За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Безробітні росіяни продовжують вірити? Ілюстрація: uapress.info.

Офіційне безробіття на Росії за минулий тиждень збільшилося на 1,6% і склала майже 876 тис. осіб. Про це йдеться в даних Мінпраці Росії, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

За даними відомства, за вказаний період зниження чисельності безробітних росіян відбулося в чотирьох регіонах: Москві, Ненецькому автономному окрузі, Інгушетії і Чечні. У 81 регіоні відзначено зростання чисельності безробітних громадян. Уточнюється, що найбільше збільшення безробітних спостерігається в Сахалінській, Іркутській, Липецькій, Волгоградській, Тульській і Астраханській областях, в Єврейській автономній області, в Алтайському, Камчатському, і Забайкальському і Ставропольському краях, Удмуртської, Чуваської, Кабардино-Балкарської республіки і республіках Крим, Мордовія, Бурятія , Алтай.

Чисельність працівників, які перебували в простої з ініціативи адміністрації, працювали неповний робочий час, а також працівників, яким були надані відпустки за згодою сторін, склала 259,1 тис. чоловік. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до органів служби зайнятості, склала 1,2 млн. За попередній тиждень безробіття на Росії збільшилася за тиждень на 0,8%.

Безробітні та аліментники не будуть отримувати субсидії? У Мінсоцполітики дали відповідь

середа, 19 вересень 2018, 15:54

Міністерство соціальної політики України продовжує приводити у відповідність законодавство з субсидіювання населення. Сьогодні непрацюючий, але працездатний громадянин України або ж злісний боржник-аліментник не мають права на отримання субсидії. Про н...

Хіти тижня. "Все пропало!": У Росії починається агонія рубля

середа, 19 вересень 2018, 15:00

Ринок російського держборгу продовжує котитися в прірву і тягнути за собою рубль, незважаючи на заяви Мінфіну, який закликає інвесторів «не панікувати». Агонія рубля тільки починається - вважають експерти, і дуже скоро курс долара в Росії досягне 80 ру...