До кінця 2016 року на Донбасі припинять роботу останні шахти. Про це заявила сама "влада" так званої "ДНР", повідомляють Патріоти України з посиланням на censor.net та "Острів".
"Директор" "ДНР"-івського "вугільного департаменту міністерства вугілля та економіки" Микола Ковалєв розповів про жахливий стан обладнання в шахтах, виступаючи у програмі "Место встречи" на сепаратистському каналі "Оплот". За його словами, великі дотації на вугільну промисловість Донбас отримував від держбюджету України, а тепер у так званій "республіці" просто "добивають" обладнання.
"Я приведу такие цифры, довоенные. Новое горношахтное оборудование одного мощного очистного забоя стоило тогда для государства порядка 200 миллионов гривен. Понятно, что у нас сегодня нет таких возможностей материальных, и, конечно, ресурс у шахт не такой, чтоб размахи такие устраивать. Работаем на всем бывшем в употреблении”, – сказав Ковалєв.
Треба додати, що очікуваної допомоги від РФ "республіки" навряд дочекаються. Промисловість, яка сьогодні є у тих регіонах, не рентабельна, і вкладати у неї гроші - невигідно навіть для Росії. "Розовые мечты" сепаратистів о "русском мире" розбиваються об реальність. Їх "надії" стають гангреною, що руйнує все навколо себе, в першу чергу - самих же сепаратистів.
В такому контексті для укрдержбюджету з'являється небезпека: коли бойовики "ДНР" розграбують все, що у них залишилось, після цього їх єдиним виходом буде проситись назад в Україну. В цьому випадку нам доведеться ремонтувати їх шахти, міста, заводи за свій кошт (логічно було б ці гроші брати саме з кишень сепаратистів з усіх регіонів України). Важко уявити, у яку суму обійдеться Україні "повернення цього блудливого сина".
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...