В умовах підвищення вартості електроенергії українцям залишається тільки знижувати споживання і судитися з компаніями-монополістами. Про це заявив директор консалтингової компанії William Invest Expert Віктор Медвідь, повідомляють Патріоти України.
"Не платити споживачі не можуть, тому що їх відключать від електрики. Тому люди максимально знижують споживання", - зазначив він.
За словами експерта, споживачі повинні вимагати поліпшення законодавства і подавати судові позови до операторів, до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), для проведення належного розслідування з метою вивчення обґрунтованості розрахунку тарифів і їхнього формування для населення.
"Це дуже велика корупційна схема. Всі компанії в сфері енергетики - мільярдні, всі надприбуткові, а при цьому якість послуги - жахлива", - додав Медвідь.
Європейський Союз фіксує рекордні обсяги імпорту українського морозива, продовживши багаторічну тенденцію зростання поставок, передають Патріоти України з посиланням на UkrAgroConsult та дані Євростату. У 2025 році країни Євросоюзу придбали 9,9 тис. то...
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...