Щоб заощадити бюджетні кошти: ПриватБанк дозволить владі моніторити доходи своїх клієнтів

Міністр фінансів Олександр Данилюк пояснив, що зараз бюджет щорічно втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних допомог, субвенцій на надання пільг і субсидій.

ПриватБанк. Фото: РБК.

ПриватБанк візьме участь в створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат, повідомляється в прес-релізі фінустанови. Новину передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, у четвер Міністерство фінансів України і ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю, який дозволить використовувати напрацювання і технології банку в IT-галузі для створення в країні єдиної системи верифікації бюджетних виплат.
Як повідомляється, в ході підписання меморандуму міністр фінансів Олександр Данилюк сказав, що в даний час бюджет щорічно втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних допомог, субвенцій на надання пільг і субсидій, що обумовлено неузгодженістю існуючих баз даних різних державних органів.
«Наша головна мета - підвищити ефективність системи верифікації бюджетних виплат, що значно заощадить бюджетні кошти. Тому співпраця з ПриватБанком в цьому напрямку для всієї країни є важливою і необхідною», - цитує прес-служба ПриватБанку Данилюка. Згідно з повідомленням, при розробці Мінфіном єдиної системи верифікації бюджетних виплат будуть використовуватися не тільки вже готові напрацювання ПриватБанку, але і залучатися кваліфіковані фахівці банку для створення нових розробок.

Хто не хоче працювати у дві зміни – дають пів зарплати: в РФ оборонні підприємства переводять на цілодобовий режим, - журналіст

середа, 17 серпень 2022, 8:48

У зв'язку з тим, що війна в Україні триває й окупаційній армії РФ потрібна військова техніка та інше озброєння, керівництво країни-агресора почало проводити "промислову мобілізацію" компаній та підприємств оборонного комплексу, передають Патріоти Украї...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...