Щоб заощадити бюджетні кошти: ПриватБанк дозволить владі моніторити доходи своїх клієнтів

Міністр фінансів Олександр Данилюк пояснив, що зараз бюджет щорічно втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних допомог, субвенцій на надання пільг і субсидій.

ПриватБанк. Фото: РБК.

ПриватБанк візьме участь в створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат, повідомляється в прес-релізі фінустанови. Новину передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, у четвер Міністерство фінансів України і ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю, який дозволить використовувати напрацювання і технології банку в IT-галузі для створення в країні єдиної системи верифікації бюджетних виплат.
Як повідомляється, в ході підписання меморандуму міністр фінансів Олександр Данилюк сказав, що в даний час бюджет щорічно втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних допомог, субвенцій на надання пільг і субсидій, що обумовлено неузгодженістю існуючих баз даних різних державних органів.
«Наша головна мета - підвищити ефективність системи верифікації бюджетних виплат, що значно заощадить бюджетні кошти. Тому співпраця з ПриватБанком в цьому напрямку для всієї країни є важливою і необхідною», - цитує прес-служба ПриватБанку Данилюка. Згідно з повідомленням, при розробці Мінфіном єдиної системи верифікації бюджетних виплат будуть використовуватися не тільки вже готові напрацювання ПриватБанку, але і залучатися кваліфіковані фахівці банку для створення нових розробок.

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...

Українці можуть переплачувати за газ через кількість "прописаних" у квартирі: У "Нафтогазі" розповіли, що робити

понеділок, 11 грудень 2023, 10:30

В Україні в деяких багатоквартирних будинках встановлено один будинковий лічильник на газ. Через те, що кількість зареєстрованих ("прописаних") та тих, хто реально проживає у квартирі, відрізняється, у деяких випадках за газ доводиться переплачувати, ...