Шлагбаум окупанта: Стало відомо, яку шкоду Керченський міст приніс українській економіці (відео)

Внаслідок будівництва Росією Кримського моста на окупований півострів Маріупольський порт втратив багато ринків збуту.

Керченський міст. Ілюстрація:Укрінформ

Про це заявив начальник комерційної служби Маріупольського морського торгового порту Ігор Барський в коментарі Крим. Реалії, зазначають Патріоти України.

Зокрема, сталеві плити тепер постачають тільки в Європу і Північну Африку, а раніше вони доставлялися по всьому світу.

"Південно-східна Азія, В'єтнам, Південна Корея, Малайзія, це американський напрям - США, Гондурас, Мексика, всі ці напрямки практично зникли, бо перевозилися на великих суднах типу Panamax. Дещо залишилося, але те, що пішло, вже ніколи не повернеться", - сказав Барський.

Океанічні судна класу Panamax не пройдуть під Кримським мостом. Згідно з правилами Мінтрансу РФ, кораблі повинні бути не довші 160 м і не вище 33 м.

Тепер замість одного судна класу Panamax власнику вантажу доводиться фрахтувати декілька менших, що підвищує вартість перевезення.

"Це дорожче для клієнта. Це впливає на привабливість порту і на прибутковість країни. За суднозахід держава стягує збори, чим більший корабель, тим більший збір", - зазначив начальник комерційної служби Маріупольського порту.

Невтішні прогнози нафтовидобутку у Росії

четвер, 20 вересень 2018, 22:16

Видобуток нафти може впасти до 2035 року на 44% порівняно з показником 2018 року. За його словами, у 2018 році нафти видобудуть 553 млн тонн, а пік припаде на 2021 рік – 570 млн тонн. Погіршення ситуації стане причиною "негативних наслідків". Новак заз...

Хіти тижня. Ніж ціною в десятки мільярдів у спину: Найбільший "спонсор" російського ВПК остаточно прощається з Москвою

четвер, 20 вересень 2018, 19:00

Росія втратила найбільшого покупця своєї зброї в особі Делі. Держава, яка в "нульові" роки була найбільшим покупцем російської зброї на світовому ринку, відмовилося далі працювати з російською стороною. Індія призупинила платежі Рособоронекспорту за ді...