Шлагбаум окупанта: Стало відомо, яку шкоду Керченський міст приніс українській економіці (відео)

Внаслідок будівництва Росією Кримського моста на окупований півострів Маріупольський порт втратив багато ринків збуту.

Керченський міст. Ілюстрація:Укрінформ

Про це заявив начальник комерційної служби Маріупольського морського торгового порту Ігор Барський в коментарі Крим. Реалії, зазначають Патріоти України.

Зокрема, сталеві плити тепер постачають тільки в Європу і Північну Африку, а раніше вони доставлялися по всьому світу.

"Південно-східна Азія, В'єтнам, Південна Корея, Малайзія, це американський напрям - США, Гондурас, Мексика, всі ці напрямки практично зникли, бо перевозилися на великих суднах типу Panamax. Дещо залишилося, але те, що пішло, вже ніколи не повернеться", - сказав Барський.

Океанічні судна класу Panamax не пройдуть під Кримським мостом. Згідно з правилами Мінтрансу РФ, кораблі повинні бути не довші 160 м і не вище 33 м.

Тепер замість одного судна класу Panamax власнику вантажу доводиться фрахтувати декілька менших, що підвищує вартість перевезення.

"Це дорожче для клієнта. Це впливає на привабливість порту і на прибутковість країни. За суднозахід держава стягує збори, чим більший корабель, тим більший збір", - зазначив начальник комерційної служби Маріупольського порту.

Хіти тижня. "Прощавайте, папірці!": У НБУ зважились на важливі зміни щодо гривні

четвер, 22 березень 2018, 11:30

Національний банк назвав номінали банкнот, які підлягають заміні монетами. Прес-служба НБУ повідомила, що поступово фінустанова замінюватиме паперові банкноти монетами, повідомляють Патріоти України. У вівторок, 14 березня, в Нацбанку проведуть презе...

Москва буде бити поклони: У МЗС заявили про новий газовий контракт з Росією

четвер, 22 березень 2018, 9:42

"Газпром" буде змушений домовлятися про новий контракт по транзиту через України в разі фіаско проекту "Північний потік-2". Хоча навіть якщо вдасться запустити цей обхідний маршрут, потрібний обсяг без України на Європу прокачати неможливо. "У ЄС можут...