Шлагбаум окупанта: Стало відомо, яку шкоду Керченський міст приніс українській економіці (відео)

Внаслідок будівництва Росією Кримського моста на окупований півострів Маріупольський порт втратив багато ринків збуту.

Керченський міст. Ілюстрація:Укрінформ

Про це заявив начальник комерційної служби Маріупольського морського торгового порту Ігор Барський в коментарі Крим. Реалії, зазначають Патріоти України.

Зокрема, сталеві плити тепер постачають тільки в Європу і Північну Африку, а раніше вони доставлялися по всьому світу.

"Південно-східна Азія, В'єтнам, Південна Корея, Малайзія, це американський напрям - США, Гондурас, Мексика, всі ці напрямки практично зникли, бо перевозилися на великих суднах типу Panamax. Дещо залишилося, але те, що пішло, вже ніколи не повернеться", - сказав Барський.

Океанічні судна класу Panamax не пройдуть під Кримським мостом. Згідно з правилами Мінтрансу РФ, кораблі повинні бути не довші 160 м і не вище 33 м.

Тепер замість одного судна класу Panamax власнику вантажу доводиться фрахтувати декілька менших, що підвищує вартість перевезення.

"Це дорожче для клієнта. Це впливає на привабливість порту і на прибутковість країни. За суднозахід держава стягує збори, чим більший корабель, тим більший збір", - зазначив начальник комерційної служби Маріупольського порту.

Вдарить по бюджету? У скільки обійдеться декомунізація двох областей українцям

п’ятниця, 22 червень 2018, 16:49

В Україні незабаром можуть з'явитися дві нові області - Січеславська і Кропивницька. Журналісти з'ясували, звідки взялися такі назви, в яку суму обернеться чергова декомунізація, а також кому після перейменування доведеться міняти документи, повідомляю...

"Надо меньше пить": В Україні ціни на алкоголь і тютюн зростуть до європейського рівня, - експерти

п’ятниця, 22 червень 2018, 16:39

Ціни на алкоголь в Україні почали рости ще в 2014 році, і будуть рости щорічно. Експерти прогнозують, що що перше подорожчання алкогольних напоїв може відбутися вже восени, інформують Патріоти України. До 2026 года водка подорожает на 12%, а вина - на ...