Шлагбаум окупанта: Стало відомо, яку шкоду Керченський міст приніс українській економіці (відео)

Внаслідок будівництва Росією Кримського моста на окупований півострів Маріупольський порт втратив багато ринків збуту.

Керченський міст. Ілюстрація:Укрінформ

Про це заявив начальник комерційної служби Маріупольського морського торгового порту Ігор Барський в коментарі Крим. Реалії, зазначають Патріоти України.

Зокрема, сталеві плити тепер постачають тільки в Європу і Північну Африку, а раніше вони доставлялися по всьому світу.

"Південно-східна Азія, В'єтнам, Південна Корея, Малайзія, це американський напрям - США, Гондурас, Мексика, всі ці напрямки практично зникли, бо перевозилися на великих суднах типу Panamax. Дещо залишилося, але те, що пішло, вже ніколи не повернеться", - сказав Барський.

Океанічні судна класу Panamax не пройдуть під Кримським мостом. Згідно з правилами Мінтрансу РФ, кораблі повинні бути не довші 160 м і не вище 33 м.

Тепер замість одного судна класу Panamax власнику вантажу доводиться фрахтувати декілька менших, що підвищує вартість перевезення.

"Це дорожче для клієнта. Це впливає на привабливість порту і на прибутковість країни. За суднозахід держава стягує збори, чим більший корабель, тим більший збір", - зазначив начальник комерційної служби Маріупольського порту.

Саудівська Аравія готує обвал цін на нафту: Угода країн ОПЕК + Росія про скорочення видобутку отримала несподіване продовження

понеділок, 10 грудень 2018, 21:25

​​Ринок чекав зниження цін від саудитів, але масштаб виявився вищим за всі прогнози. Попереду шалена боротьба за багатий азійський ринок, котра здатна не лише втримати ціни від зростання але і поховати угоду про зменшення видобутку «чорного золота». Уг...

У повітрі запахло Четвертою російською революцією, або Запитайте у Януковича: Уряд Медведєва на порозі фатального кроку

понеділок, 10 грудень 2018, 19:24

Влада РФ збирається відібрати у населення найбільш популярну, дешеву «дурь», завдяки котрій мільйони росіян не задають незручних питань і не поспішають на мітинги протесту. Незабаром у державі-агресорі ціна на легендарний «напій мільйонів» концентрат г...