Шлагбаум окупанта: Стало відомо, яку шкоду Керченський міст приніс українській економіці (відео)

Внаслідок будівництва Росією Кримського моста на окупований півострів Маріупольський порт втратив багато ринків збуту.

Керченський міст. Ілюстрація:Укрінформ

Про це заявив начальник комерційної служби Маріупольського морського торгового порту Ігор Барський в коментарі Крим. Реалії, зазначають Патріоти України.

Зокрема, сталеві плити тепер постачають тільки в Європу і Північну Африку, а раніше вони доставлялися по всьому світу.

"Південно-східна Азія, В'єтнам, Південна Корея, Малайзія, це американський напрям - США, Гондурас, Мексика, всі ці напрямки практично зникли, бо перевозилися на великих суднах типу Panamax. Дещо залишилося, але те, що пішло, вже ніколи не повернеться", - сказав Барський.

Океанічні судна класу Panamax не пройдуть під Кримським мостом. Згідно з правилами Мінтрансу РФ, кораблі повинні бути не довші 160 м і не вище 33 м.

Тепер замість одного судна класу Panamax власнику вантажу доводиться фрахтувати декілька менших, що підвищує вартість перевезення.

"Це дорожче для клієнта. Це впливає на привабливість порту і на прибутковість країни. За суднозахід держава стягує збори, чим більший корабель, тим більший збір", - зазначив начальник комерційної служби Маріупольського порту.

Кремль не дрімає: У "Нафтогазі" заявили, що Росія спонсорує блокування видобутку газу в Україні

середа, 24 січень 2018, 0:17

"Газпром" і Росія витрачають гроші, спонсоруючи певні сили в Україні, які блокують нові родовища, видобуток газу і брешуть місцевим жителям про екологічні наслідки. Голова правління національного холдингу «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що Ро...

Хіти тижня. Подарунок Путіну від попередників: Французи почали вимагати від Росії віддати царські борги (фото)

вівторок, 23 січень 2018, 23:05

Символічно. У Росії заговорили про відновлення царату під династією Путіна, як "меркантильні" європейці нагадали про "скрепний" борг. Близько 400 тис. французів наполягають на російських виплатах, які повинні були отримати їх предки ще за царських часі...