Siemens обіцяє кримінальне переслідування партнера і не допустити установку своїх турбін у Криму, а Пєсков звично щось бреше

Концерн Siemens стверджує, що турбіни були виготовлені Siemens Gas Turbine Technologies, яка базується в Санкт-Петербурзі.

"Сіменс" обіцяє покарати винних? Фото: venturesonsite.com.

Німецький концерн Siemens заявив, що як мінімум дві з чотирьох газових турбін, поставлених для проекту на півдні Росії, були перенаправлені в Крим проти його волі, пообіцявши ініціювати кримінальне переслідування відповідальних за це осіб. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

"За останні кілька місяців наш клієнт неодноразово підтверджував у письмовому вигляді, що поставок до Криму не відбудеться. Як наслідок, Siemens ініціює кримінальне переслідування відповідальних осіб", - повідомила компанія в понеділок, 10 липня 2017 р.

Також компанія Siemens прийняла юридичні заходи для запобігання установки своїх електричних турбін в Криму, регіоні, на який поширюються санкції ЄС, повідомило агентству Reuters джерело в компанії, яке знає про цю ситуацію. Siemens стверджує, що турбіни були виготовлені Siemens Gas Turbine Technologies, яка базується в Санкт-Петербурзі. 65% цієї компанії належить Siemens і використовує технологію Siemens.

Дмитро Пєсков, прес-секретар російського президента, заявив про те, що на кримських електростанціях фахівці встановлюють тільки ті турбіни, які були зроблені в Росії. Пєсков прокоментував матеріал, розміщений агентством Reuters, журналісти якого повідомили, що нібито компанія Siemens працює на півострові в обхід санкцій і поставляє туди свої турбіни. «У Криму встановлюються турбіни російського виробництва, зібрані з російських компонентів», - заявив прес-секретар.

Росія може втратити головного покупця своєї нафти: Reuters дізнався про наслідки нових санкцій США

середа, 28 лютий 2024, 19:01

Нові санкції США проти РФ загрожують поставкам російської нафти до Індії, яка є головним покупцем цієї сировини у Росії. Йдеться про обмеження, які Штати приурочили до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а також смерті Олексія Н...

Збитки доведеться відшкодовувати: Влада Польщі пообіцяла покарати фермерів-протестувальників, котрі висипають українське зерно

середа, 28 лютий 2024, 18:24

Польський уряд обіцяє знайти тих, хто розсипає українське зерно, такі дії є неприпустимими. Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Марцін Кервінський в ефірі Польського радіо.