Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик заявив, що чиновники розробляють законопроект, яким повертається інститут тимчасової участі банків у ФГВФО, який діяв в Україні до 2012 року. "Банк може бути переведений з постійних у тимчасові учасники, якщо некоректно поводиться на ринку", - пояснив він.
Як тільки банк змінить статус на "тимчасовий", його вкладники не зможуть претендувати на виплату компенсацій у ФГВФО в разі введення у ньому тимчасової адміністрації. Це буде стосуватися виключно тих клієнтів банку, які підписали договори на відкриття рахунку після зміни статусу фінустанови.
Оленчик уточнив, що новий законопроект - вимога Міжнародного валютного фонду по роботі з ризиковими банками. За його словами, у період 2014-2016 років ФГВФО було виплачено 81 млрд грн компенсацій 1,5 млн українських вкладників. "Для порівняння: за 11 років роботи ФГВФО до 2012 року було виплачено 4 млрд гривень", - наголосив чиновник.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...