Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик заявив, що чиновники розробляють законопроект, яким повертається інститут тимчасової участі банків у ФГВФО, який діяв в Україні до 2012 року. "Банк може бути переведений з постійних у тимчасові учасники, якщо некоректно поводиться на ринку", - пояснив він.
Як тільки банк змінить статус на "тимчасовий", його вкладники не зможуть претендувати на виплату компенсацій у ФГВФО в разі введення у ньому тимчасової адміністрації. Це буде стосуватися виключно тих клієнтів банку, які підписали договори на відкриття рахунку після зміни статусу фінустанови.
Оленчик уточнив, що новий законопроект - вимога Міжнародного валютного фонду по роботі з ризиковими банками. За його словами, у період 2014-2016 років ФГВФО було виплачено 81 млрд грн компенсацій 1,5 млн українських вкладників. "Для порівняння: за 11 років роботи ФГВФО до 2012 року було виплачено 4 млрд гривень", - наголосив чиновник.
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...