Заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик заявив, що чиновники розробляють законопроект, яким повертається інститут тимчасової участі банків у ФГВФО, який діяв в Україні до 2012 року. "Банк може бути переведений з постійних у тимчасові учасники, якщо некоректно поводиться на ринку", - пояснив він.
Як тільки банк змінить статус на "тимчасовий", його вкладники не зможуть претендувати на виплату компенсацій у ФГВФО в разі введення у ньому тимчасової адміністрації. Це буде стосуватися виключно тих клієнтів банку, які підписали договори на відкриття рахунку після зміни статусу фінустанови.
Оленчик уточнив, що новий законопроект - вимога Міжнародного валютного фонду по роботі з ризиковими банками. За його словами, у період 2014-2016 років ФГВФО було виплачено 81 млрд грн компенсацій 1,5 млн українських вкладників. "Для порівняння: за 11 років роботи ФГВФО до 2012 року було виплачено 4 млрд гривень", - наголосив чиновник.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...