За два місяці опалювального сезону завдяки новому механізму нарахування за послугу опалення, кияни, які живуть в будинках без теплолічильників, заощадили 143,7 млн грн. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантєлєєв, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу адміністрації.
Зокрема, зазначається, що для жителів цих багатоповерхівок з листопада поточного року і на весь опалювальний сезон вартість опалення максимально наближена до нарахувань в будинках, де теплолічильники працюють. У КМДА нагадали, що мова йде про механізм нарахування, запропонований столичною владою, і який був підтриманий урядом і затверджений відповідною постановою КМУ №865 30 листопада 2016 року.
"Нарахування за новою методикою відбувається на підставі середньозваженого споживання в будинках з лічильниками. Таким чином, згідно з затвердженою методикою, вартість опалення в зоні обслуговування ПАТ "Київенерго" в будинках без лічильників за листопад склала близько 20,75 грн за 1 кв. м, що менше щодо тарифу на 37%", - зазначив він.
За словами заступника голови КМДА, теплопостачальні організації - ПАТ "Київенерго" та ТОВ "Єврореконструкція" - також здійснили перерахунок нарахувань за послугу опалення, отриману киянами в жовтні поточного року. Загальна сума за жовтень і листопад, яку заощадили кияни, будинки яких знаходяться в зоні обслуговування "Київенерго", склала 121,7 млн грн, ще 22 млн грн - в зоні обслуговування "Єврореконструкціі".
Пантєлєєв нагадав, що ПАТ "Київенерго" завершить доставку рахунків за опалення і гаряче водопостачання до 24 грудня, оскільки постанову, яка визначає нову методику, вступило в чинності 9 грудня і знадобився певний час для здійснення розрахунку платежів. У КМДА також зазначили, що для зручності і оперативності оплати киянам варто скористатися електронними сервісами оплати комуналки, зокрема на сайті Центру комунального сервісу або на сайті виконавців послуг.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...