Спала "пелена з очей": "З бюджету висмоктуються гроші... всі беруть, і це огидно. Це вбиває країну", - екс-міністр фінансів

Олександр Данилюк був звільнений з посади міністра фінансів через конфлікт з Володимиром Гройсманом.

Олександр Данилюк та Володимир Гройсман. Фото: Економічна правда.

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що державні чиновники вищого рангу "беруть" гроші з бюджету, щоб потім використовувати їх під час виборів. Про це екс-міністр сказав в інтерв'ю журналісту Володимиру Федорину, передають Патріоти України.

На питання журналіста, чи є Гройсман корупціонером, екс-міністр відповів: "Так, він із задоволенням присмоктується до потоків. Навіщо? У нього своє підґрунтя: він хоче бути незалежним від президента. А для цього потрібно володіти своїм фінансовим ресурсом".

"Насправді, якщо прибрати всю цю мішуру, всі беруть гроші і це огидно. Це вбиває країну", - додав Данилюк. "З бюджету висмоктуються гроші, щоб потім використовувати їх під час виборів або просто відчувати себе більш комфортно", - додав він.

Зазначимо, що Данилюк був звільнений з посади міністра фінансів через конфлікт з Гройсманом. Саме за поданням прем'єра Верховна Рада ухвалила відповідне рішення. За два тижні до звільнення Данилюк на засіданні уряду безуспішно намагався добитися призначення свого радника Яни Бугрімової на посаду заступника міністра.

Публічну трансляцію засідання було припинено, однак присутні на Кабміні повідомили, що після короткої перепалки з Гройсманом міністру було відмовлено в його проханні. Олександр Данилюк був державним чиновником за часів президентства Віктора Ющенка, Віктора Януковича та Петра Порошенка.

Покращення, кажете? Українці стали їсти менше м'яса через високі ціни - продукт подорожчає ще більше

вівторок, 30 листопад 2021, 17:44

В Україні зростають ціни на свинину та падає попит на продукт. Другий тиждень поспіль вартість підвищується на 5%, але незабаром вона може зрости ще більше. Також на 30% за рік зросла ціна на курятину, але подорожчання продовжиться. За останній рік чер...

Заберуть назад? Українцям доведеться повернути державі субсидії, які виплатили помилково

вівторок, 30 листопад 2021, 15:30

Українці зобов'язані повернути державі гроші, які були виплачені у якості субсидії, якщо ці кошти субсидіанти отримали помилково. Правила надання державної допомоги на оплату комуналки стали більш жорсткими, але при цьому деякі громадяни продовжують от...