Страшна цифра: ООН назвала кількість українців, які недостатньо харчуються

За інформацією експертів, в Україні недоїдає близько 12 мільйонів осіб, що складає 26 відсотків населення.
Багато наших співвітчизників живуть на межі голоду. Ілюстрація: Голос народу.

В Організації об’єднаних націй назвали кількість людей в Україні, котрі не можуть повноцінно харчуватися. Так, за даними представників Продовольчої і сільськогосподарської організації (ФАО) і Всесвітньої продовольчої програми (ВПП), продовольча ситуація у країнах, де йде конфлікт, стрімко погіршується на очах, передають Патріоти України.

За інформацією експертів, в Україні недоїдає 1,2 мільйона осіб, що складає 26 відсотків населення. Загалом у доповіді охоплено 16 країн: Афганістан, Бурунді, Центрально-Африканська Республіка (ЦАР), Демократична Республіка Конго (ДРК), Гвінея-Бісау, Гаїті, Ірак, Ліван, Ліберія, Малі, Сомалі, Південний Судан, Судан, Сирія, Україна та Ємен.

Серед них, в ООН виокремили, Ємен, Південний Судан, Сирію, Ліван, ЦАР, Україну, Афганістан та Сомалі, де чверть або більше населення перебуває у кризовому або на надзвичайному рівні голоду.

Коломойському на замітку: Україна і ЄС заявили про початок великої операції по активах Приватбанку

середа, 29 січень 2020, 20:45

ЄС і Україна домовилися домогтися судових рішень по відношенню до людей, відповідальних за широкомасштабне шахрайство. Зазначається, що сторони домовилися і погодилися з тезою про те, що ніякі реформи в банківському секторі не будуть відкинуті назад. Т...

Міжбанк: Падіння гривні прискорюється

середа, 29 січень 2020, 19:55

29 січня курс назвалюти на відкритті міжбанку стартував на рівні 24,74 – 24,77 гривні за долар, на закритті міжбанку встановивися на рівні 24,88 – 24,91 гривні за долар, зазначають Патріоти України.