Субсидії, до побачення: Українці отримають у жовтні нові квитанції за газ

Кабмін ухвалив нові правила оплати за послуги газопостачання ще у серпні цього року

Фото: minfin.com.ua

Нововведення стосуватимуться українців, які опалюють оселю газом, інформують Патріоти України. Нові квитанції отримають ті, хто користується індивідуальним опаленням та отримує субсидії.

Для таких користувачів блакитного палива газові компанії зроблять перерахунок, проте на користь держави. Українцям доведеться забути про невикорситані за минулий опалювальний сезон нараховані компенсації, бо вони будуть списані із особових рахунків до державної казни.

Аби розрахувати втрати, треба від загального розміру отриманої субсидії за попередній опалювальний сезон відняти вартість реально використаного газу, а також вартість 100 куб. м. газу (рахують роздрібну ціну для побутових споживачів, актуальну на 1 травня 2016 - 6,879 грн). Тоді вийде, що сума у розмірі 687,90 грн має залишитися на особовому рахунку, а все інше йтиме до державного бюджету.

Наприклад, одна сім'я за період опалення (2015-2016) отримала допомогу у розмірі 3 000 грн, але до 1 травня використала газу лише на половину суми. Якщо порахувати за формулою, то сім'я за невикористані субсидії поверне державі 3000 грн - 1500 грн - 687,9 грн = 812,1 грн.

Бєня зазнає збитків?: У Дніпрі розповіли про зміни для пільговиків в оплаті ЖКП

вівторок, 19 листопад 2019, 23:15

Новий механізм виплат пільг передбачає, що гроші перераховуватимуться людям, а не підприємствам-надавачам послуг. Із 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм виплати пільг на житлово-комунальні послуги. Дніпрянам, які мають право на соціальні гар...

У тренді лідерства світової технології: Українські промисловці випробували екзоскелети

вівторок, 19 листопад 2019, 19:41

В енергетичному холдингу ДТЕК протестували використання екзоскелетів в роботі шахтарів та енергетиків, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційну сторінку компанії. Пристрій, який дублює опорно-руховий апарат підсилюючи її фізичні можливост...