
Нововведення стосуватимуться українців, які опалюють оселю газом, інформують Патріоти України. Нові квитанції отримають ті, хто користується індивідуальним опаленням та отримує субсидії.
Для таких користувачів блакитного палива газові компанії зроблять перерахунок, проте на користь держави. Українцям доведеться забути про невикорситані за минулий опалювальний сезон нараховані компенсації, бо вони будуть списані із особових рахунків до державної казни.
Аби розрахувати втрати, треба від загального розміру отриманої субсидії за попередній опалювальний сезон відняти вартість реально використаного газу, а також вартість 100 куб. м. газу (рахують роздрібну ціну для побутових споживачів, актуальну на 1 травня 2016 - 6,879 грн). Тоді вийде, що сума у розмірі 687,90 грн має залишитися на особовому рахунку, а все інше йтиме до державного бюджету.
Наприклад, одна сім'я за період опалення (2015-2016) отримала допомогу у розмірі 3 000 грн, але до 1 травня використала газу лише на половину суми. Якщо порахувати за формулою, то сім'я за невикористані субсидії поверне державі 3000 грн - 1500 грн - 687,9 грн = 812,1 грн.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...