Субсидії, до побачення: Українці отримають у жовтні нові квитанції за газ

Кабмін ухвалив нові правила оплати за послуги газопостачання ще у серпні цього року

Фото: minfin.com.ua

Нововведення стосуватимуться українців, які опалюють оселю газом, інформують Патріоти України. Нові квитанції отримають ті, хто користується індивідуальним опаленням та отримує субсидії.

Для таких користувачів блакитного палива газові компанії зроблять перерахунок, проте на користь держави. Українцям доведеться забути про невикорситані за минулий опалювальний сезон нараховані компенсації, бо вони будуть списані із особових рахунків до державної казни.

Аби розрахувати втрати, треба від загального розміру отриманої субсидії за попередній опалювальний сезон відняти вартість реально використаного газу, а також вартість 100 куб. м. газу (рахують роздрібну ціну для побутових споживачів, актуальну на 1 травня 2016 - 6,879 грн). Тоді вийде, що сума у розмірі 687,90 грн має залишитися на особовому рахунку, а все інше йтиме до державного бюджету.

Наприклад, одна сім'я за період опалення (2015-2016) отримала допомогу у розмірі 3 000 грн, але до 1 травня використала газу лише на половину суми. Якщо порахувати за формулою, то сім'я за невикористані субсидії поверне державі 3000 грн - 1500 грн - 687,9 грн = 812,1 грн.

Хіти тижня. В яку країну найбільше експортується українських карабінів та гвинтівок

п’ятниця, 19 липень 2019, 17:00

Держекспортконтроль повідомив яку кількість стрілецької зброї та легкого озброєння експортує Україна. Найбільшу кількість стрілецької зброї та легкого озброєння, серед яких зокрема гвинтівки та карабіни, протягом останніх 5 років Україна експортувала ...

Хіти тижня. Дякувати товаришу Путіну, його "комбайнерам" та "господарникам": На Донбас звалилася "кара єгипетська" (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 12:00

Так, епіцентр розмноження сарани виникло в районі через те, що штучні ставки висохли, перетворившись в болота. "Зараз вирішується, яким чином боротися з сараною, тому що територія не обстежена і не розмінована. Безпосередня близькість розташування став...