Футбольні поля в Україні можна будувати не за гроші платників податків із державного бюджету, а за кошти УЄФА. Про це заявив головний редактор журналу "Футбол", колишній член виконкому Федерації футболу України (ФФУ) Артем Франков в авторській програмі Олесі Бацман, зазначають Патріоти України.
За його словами, з держбюджету України на будівництво майданчиків у 2017 році було виділено 270 млн грн.
"У 2017 році вже зайшло 270 мільйонів гривень, і ще 270 мільйонів – з місцевих бюджетів. І там, і там ідеться про наші з вами гроші, про народні гроші, які дістали у нас із кишені. На 2018 рік заплановано 370 [мільйонів із держбюджету] і 370 [мільйонів із місцевих бюджетів], у сумі – 740 мільйонів гривень. Тобто ми наближаємося до 1,5 мільярда гривень. Ці гроші витрачають щосили, величезну їх частину вже освоєно, але ще нічого не побудовано. У Києві вже висловлюють невдоволення... Питання ж у тому, що відбувається далі. Зайшли грошики, ця загадкова стовідсоткова передоплата, – а потім починаються тендери", – розповів Франков.
За його словами, вартість одного футбольного майданчика не має перевищувати 1,5 млн грн. "Тому що є закон: більше ніж 1,5 мільйона гривень – відкритий тендер. До цього порога можна проводити закритий. І раптом нікому не відома фірма "ФФУ Продакшн", яка нічого не побудувала, виграє за день 66 тендерів у Києві... І це тільки на травичці! Як вам сподобається така версія: стоїть заводик-пустушка, абсолютно спокійно тут же закуповують покриття за €9, а потім його видають за продукцію заводу за €16,5", – продовжив журналіст.
Слід нагадати, що Національне антикорупційне бюро України розслідує можливу корупцію під час будівництва футбольних полів зі штучним покриттям, яке закуповували за бюджетні гроші у заводу, побудованого Федерацією футболу України. За інформацією джерел "Української правди", у матеріалах розслідування фігурує президент ФФУ Андрій Павелко.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...