Світу напророкували глобальну кризу: Експерти розповіли, які валюти краще купувати (відео)

Сінгапурський долар, японську єну, швейцарський франк і долар США визнали головними валютами, які треба купувати в разі кризи, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Відповідного висновку дійшли аналітики американського фінансового холдингу JPMorgan Chase, які вивчили п'ять останніх глобальних рецесій.

"Рецесія настає, коли кредитори просять повернути свої гроші. Три з чотирьох провідних валют, якими можна володіти під час рецесії - це валюти країн, які можуть похвалитися дуже сильними позиціями на зовнішніх ринках", - заявив аналітик Пол Меггесі.

Зокрема в американському банку найнадійнішою валютою вважають єну, а найменш привабливим називають сінгапурський долар.

При цьому долар США перебуває у вигідному становищі, оскільки є основною валютою для фінансових транзакцій у світі, і під час криз бізнесу доводиться скуповувати американські долари, щоб розплачуватися за боргами.

Водночас із цим у JPMorgan Chase попереджають, що валют ринків, що розвиваються, потрібно позбуватися. Згідно з підрахунками, вони сильно падають під час кризи, втрачаючи в середньому 17% своєї вартості протягом дворічного періоду з початку рецесії.

За такі кошти можна швидкісну залізницю на Одесу півтора рази збудувати: Мінінфраструктури підрахувало вартість метро на Троєщину

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:44

Київу не варто розраховувати на велику щедрість держави стосовно спорудження метро на Троєщину. Адже за такий бюджет можна збудувати тисячі кілометрів нових доріг або інші перспективні загальноукраїнські інфраструктурні проекти. Китайська компанія Chin...

"Банковский кризис прошелся катком по регионам России", - Злий Одесит

п’ятниця, 16 листопад 2018, 15:58

"О банковском кризисе, который принимает в России латентную форму, я писал неоднократно, оперируя цифрами, отображающими общую задолженность банковской системы и направляемыми на её спасение средствами, уже исчисляемые триллионами", - пише у своєму бло...