Світу напророкували глобальну кризу: Експерти розповіли, які валюти краще купувати (відео)

Сінгапурський долар, японську єну, швейцарський франк і долар США визнали головними валютами, які треба купувати в разі кризи, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Відповідного висновку дійшли аналітики американського фінансового холдингу JPMorgan Chase, які вивчили п'ять останніх глобальних рецесій.

"Рецесія настає, коли кредитори просять повернути свої гроші. Три з чотирьох провідних валют, якими можна володіти під час рецесії - це валюти країн, які можуть похвалитися дуже сильними позиціями на зовнішніх ринках", - заявив аналітик Пол Меггесі.

Зокрема в американському банку найнадійнішою валютою вважають єну, а найменш привабливим називають сінгапурський долар.

При цьому долар США перебуває у вигідному становищі, оскільки є основною валютою для фінансових транзакцій у світі, і під час криз бізнесу доводиться скуповувати американські долари, щоб розплачуватися за боргами.

Водночас із цим у JPMorgan Chase попереджають, що валют ринків, що розвиваються, потрібно позбуватися. Згідно з підрахунками, вони сильно падають під час кризи, втрачаючи в середньому 17% своєї вартості протягом дворічного періоду з початку рецесії.

Українські рекорди та китайські інвестиції: На Січеславщині постала одна з найбільших СЕС Європи

понеділок, 18 лютий 2019, 19:48

Інвестиції у будівництво станції становили 230 млн доларів. Потужності СЕС достатньо щоб повністю задовольняти потреби 100 тис. домогосподарств України. В Нікопольському районі Січеславської області ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужніст...

Знайшли собі нового Гітлера: "Росія озброюється за європейсьі гроші", - міністр оборони Польщі жорстко "пресонув" нечистоплотних партнерів по ЄС та НАТО

понеділок, 18 лютий 2019, 19:22

Польський міністр оборони Маріуш Блащак провів кілька зустрічей в рамках Мюнхенської конференції з безпеки, і зробив дуже жорсткі заяви, в унісон з представниками США, спрямовані проти Німеччини та Австрії з їхнім "Північним потоком-2". "Ми всі згодні,...