Світу напророкували глобальну кризу: Експерти розповіли, які валюти краще купувати (відео)

Сінгапурський долар, японську єну, швейцарський франк і долар США визнали головними валютами, які треба купувати в разі кризи, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Відповідного висновку дійшли аналітики американського фінансового холдингу JPMorgan Chase, які вивчили п'ять останніх глобальних рецесій.

"Рецесія настає, коли кредитори просять повернути свої гроші. Три з чотирьох провідних валют, якими можна володіти під час рецесії - це валюти країн, які можуть похвалитися дуже сильними позиціями на зовнішніх ринках", - заявив аналітик Пол Меггесі.

Зокрема в американському банку найнадійнішою валютою вважають єну, а найменш привабливим називають сінгапурський долар.

При цьому долар США перебуває у вигідному становищі, оскільки є основною валютою для фінансових транзакцій у світі, і під час криз бізнесу доводиться скуповувати американські долари, щоб розплачуватися за боргами.

Водночас із цим у JPMorgan Chase попереджають, що валют ринків, що розвиваються, потрібно позбуватися. Згідно з підрахунками, вони сильно падають під час кризи, втрачаючи в середньому 17% своєї вартості протягом дворічного періоду з початку рецесії.

На базі Hyundai H350: В Україні починається виробництво сучасних "Швидких" (фотофакти)

вівторок, 18 вересень 2018, 21:12

У порівнянні зі звичайною комерційною модифікацією, "Швидка допомога" отримала посилені ресори задньої осі, вона має мінімальний крен в поворотах і мінімальний кут розвороту в порівнянні з основними конкурентами, що дає компанії серйозні переваги на ринку

Маленький сюрприз: Стало відомо, який курс долара заклав уряд Гройсмана у держбюджеті-2019

вівторок, 18 вересень 2018, 21:10

Проект держбюджету на 2018 рік був заснований на прогнозі курсу 30,1 гривень за долар на кінець 2018 року і виявився менш оптимістичним, ніж той, що з'явився зараз. Проект держбюджету України на 2019 рік заснований на прогнозі курсу 29,4 гривні за дола...