Світу напророкували глобальну кризу: Експерти розповіли, які валюти краще купувати (відео)

Сінгапурський долар, японську єну, швейцарський франк і долар США визнали головними валютами, які треба купувати в разі кризи, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Відповідного висновку дійшли аналітики американського фінансового холдингу JPMorgan Chase, які вивчили п'ять останніх глобальних рецесій.

"Рецесія настає, коли кредитори просять повернути свої гроші. Три з чотирьох провідних валют, якими можна володіти під час рецесії - це валюти країн, які можуть похвалитися дуже сильними позиціями на зовнішніх ринках", - заявив аналітик Пол Меггесі.

Зокрема в американському банку найнадійнішою валютою вважають єну, а найменш привабливим називають сінгапурський долар.

При цьому долар США перебуває у вигідному становищі, оскільки є основною валютою для фінансових транзакцій у світі, і під час криз бізнесу доводиться скуповувати американські долари, щоб розплачуватися за боргами.

Водночас із цим у JPMorgan Chase попереджають, що валют ринків, що розвиваються, потрібно позбуватися. Згідно з підрахунками, вони сильно падають під час кризи, втрачаючи в середньому 17% своєї вартості протягом дворічного періоду з початку рецесії.

Хіти тижня. Через ЧС-2018: Росія зіткнулась із серйозною проблемою

вівторок, 17 липень 2018, 9:00

Влада більшості регіонів Росії, де проходили матчі Чемпіонату світу з футболу, скаржиться на непотрібні і дорогі в обслуговуванні стадіони. Про це пише російський "Комерсант", повідомляють Патріоти України. За його інформацією, утримування стадіонів оц...

Мабуть, "насиджене крісло" так впливає: Наступника скандального Насірова ГПУ звинуватила у масштабній корупції

понеділок, 16 липень 2018, 19:59

Мова йде про контрабанду горіхів на вінницькій митниці, через яку до державного бюджету не надійшло 300 млн грн. Генеральна прокуратура заявляє про розкриття "стійкого ієрархічного об’єднання" в лавах Державної фіскальної служби. Про це заявив генераль...