Торгівля з ЄС: На Херсонщині встановили солодкий рекорд

Майже кожен десятий кілограм експортованого меду у 2017 році поставила Херсонська область.

Українські пасічники встановили рекорд. Фото: соцмережі.

Цього року Україна встановила рекорд з експорту меду за перші 3 річні квартали – 46, 2 тис. тон на суму 86,9 млн дол. Майже кожен десятий кілограм бджолиного нектару поставила Херсонщина, з яких 60 % надійшли в країни ЄС. Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Протягом перших трьох кварталів Херсонщина експортувала 4,4 тис тонн меду на суму 7 534 тис.дол, і це становить 9,3% від загального українського експорту. «Наступного року ми очікуємо появу нових гравців на експортному полі і станеться це завдяки активній роботі Херсонської обласної спілки бджолярів, яка створена цього року за сприяння Департаменту агропромислового розвитку», – зазначив Паливода.

За його словами, спілка разом з проектами міжнародної технічної допомоги організовує семінари та конференції, щоб допомогти херсонським пасічникам, більшість з яких виробляють мед на рівні хобі, перетворити цю справу на професійний високоприбутковий бізнес.

Стало відомо, хто з українців ризикує залишитися без виплат пенсій: озвучено категорії

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:57

Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою, передають Патріоти України. Наприклад, мо...

Курс валют в Україні: Тиша перед бурею, або Чому треба боятися дешевого долара

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:40

Гривня демонструє стабільність, втім, експерти попереджають - це ненадовго, передають Патріоти України. І знову стабільність курсу валют в Україні після "валідольного" вересня – перед початком жовтня долар "заснув", як це було двадцять днів тому. Весь...