Цікавий поворот подій: У "кремлівський список" США потрапили друзі Путіна з бізнесом в Україні

З друзями дитинства Путіна, братами Ротенбергами, в Києві пов'язують великий торговий центр Ocean Plaza.
Ocean Plaza у Києві може належати друзям Путіна? Ілюстрація: соцмережі.

Серед фігурантів "кремлівської доповіді", яку Міністерство фінансів США представило Конгресу, є бізнесмени з активами в Україні. Про це пише ТСН, передають Патріоти України.

Кожен десятий з фігурантів на цей момент має діючий бізнес в Україні, а кожен третій розпродав свої українські активи під час або після подій на Майдані, йдеться в матеріалі.

Вагіт Алекперов мав в Україні мережу автомобільних заправок "Лукойл", які після Майдану перефарбувалися в заправки АМІС. Олегу Дерипасці в Україні належить сервісний центр "Металург", Миколаївський глиноземний завод та інші. Євген Касперський, автор антивірусної програми, яка недавно викликала скандал через зв'язки з ФСБ, продає в Україні свою продукцію через мережу посередників.

З друзями дитинства Путіна, братами Ротенбергами, в Києві пов'язують великий торговий центр Ocean Plaza. Володимир Євтушенков володіє в Україні телекомунікаційною мережею, яка працює під торговою маркою Vodafone.

Молочна продуція компаній "Чудо" і "Слов'яночка" від Wimm-Bill-Dann приносить гроші російському олігархові Гавриїлу Юшваєву. "Кремлівська доповідь" не є списком санкцій, а носить лише рекомендаційний характер. Ці матеріали, як очікується, стануть основою для прийняття рішень Вашингтоном про нові санкції як проти фізичних осіб, так і компаній енергетичного, оборонного та фінансового секторів, а також спецслужб Росії.

У документ потрапили 114 великих чиновників РФ і керівників державних російських компаній, а також 96 олігархів. У доповіді також є секретна частина.

Нові кредити і Paypal: Як зміниться фінансовий сектор життя в Україні до 2025 року

понеділок, 27 січень 2020, 6:14

Кредитування населення, фінансова грамотність та безконтактні розрахунки. Що зміниться та як житиме Україна через 5 років, читайте у матеріалі, передають Патріоти України. . Економіка циклічна, а це означає, що як би добре не розвивалися країни, рано ч...

Хіти тижня. Новітній кормовий концентрат з рекордно високим вмістом білка від українських розробників витіснить соєвий шрот (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 1:00

Шрот - це залишок насіння після віджимання масла, який використовується для корму худоби. Зазвичай його отримують з соняшнику. Соєвий шрот, що використовується наразі, містить ГМО. Маслоекстракційний завод «Потоки» в Дніпрі розробив новий продукт для т...