Цікавий поворот подій: У "кремлівський список" США потрапили друзі Путіна з бізнесом в Україні

З друзями дитинства Путіна, братами Ротенбергами, в Києві пов'язують великий торговий центр Ocean Plaza.
Ocean Plaza у Києві може належати друзям Путіна? Ілюстрація: соцмережі.

Серед фігурантів "кремлівської доповіді", яку Міністерство фінансів США представило Конгресу, є бізнесмени з активами в Україні. Про це пише ТСН, передають Патріоти України.

Кожен десятий з фігурантів на цей момент має діючий бізнес в Україні, а кожен третій розпродав свої українські активи під час або після подій на Майдані, йдеться в матеріалі.

Вагіт Алекперов мав в Україні мережу автомобільних заправок "Лукойл", які після Майдану перефарбувалися в заправки АМІС. Олегу Дерипасці в Україні належить сервісний центр "Металург", Миколаївський глиноземний завод та інші. Євген Касперський, автор антивірусної програми, яка недавно викликала скандал через зв'язки з ФСБ, продає в Україні свою продукцію через мережу посередників.

З друзями дитинства Путіна, братами Ротенбергами, в Києві пов'язують великий торговий центр Ocean Plaza. Володимир Євтушенков володіє в Україні телекомунікаційною мережею, яка працює під торговою маркою Vodafone.

Молочна продуція компаній "Чудо" і "Слов'яночка" від Wimm-Bill-Dann приносить гроші російському олігархові Гавриїлу Юшваєву. "Кремлівська доповідь" не є списком санкцій, а носить лише рекомендаційний характер. Ці матеріали, як очікується, стануть основою для прийняття рішень Вашингтоном про нові санкції як проти фізичних осіб, так і компаній енергетичного, оборонного та фінансового секторів, а також спецслужб Росії.

У документ потрапили 114 великих чиновників РФ і керівників державних російських компаній, а також 96 олігархів. У доповіді також є секретна частина.

Готуйте кишені! Ціна на електроенергію в Україні злетить 1 грудня: Кому доведеться переплачувати

четвер, 26 листопад 2020, 8:17

В Україні подорожчає вартість транспортування електроенергії на підприємства промисловості на 30% вже з 1 грудня 2020 року. Експерти кажуть, що швидке підвищення вартості світла стане ударом не тільки для промисловості, але і для простих українців, оск...

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...