У "ДНР" заборонять роботу українських підприємств

Дана інформація викликала вкрай негативну реакцію бізнесменів з так званої "республіки", оскільки вихід з правового поля України закриє для них можливість легально працювати поза територією "ДНР".

Жахи "ДНР". Фото: соцмережі

Інформація про неприпустимість діяльності на території "ДНР" підприємств, які платять податки в бюджет України, поширюється за вказівкою "глави "народної ради "ДНР" Дениса Пушиліна на окупованій території. Про це повідомляє нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, пишуть Патріоти України з посиланням на "Фейсбук".

За даними "ІС", інформацію поширює "прес-секретар "глави "народної ради" ДНР" Талакіна. "У середовищі бізнесменів і власників підприємств, які працюють на території "ДНР", дана інформація викликала вкрай негативну реакцію, оскільки вихід з правового поля України закриє для них можливість легально працювати поза територією "ДНР", - написав Тимчук.

Не тільки бойові дрони: Туреччина замовила в Україні двигун для своєї крилатої ракети

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:59

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною. В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, с...