
"На виконання розпорядження прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, яке було надано під час наради за участю представників ДП "Антонов" в Кабінеті міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому Київ-Антонов, смт. Гостомель, для обслуговування лоу-кост авіакомпаній", - йдеться в повідомленні.
Як відомо, аеродром Антонов сертифікований по 1 категорії ICAO. Він може приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом всього року. Зараз аеропорт використовується як порт для вантажних літаків і проведення льотних випробувань.
У компанії вважають, що розвиток інфраструктури аеропорту в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане у нагоді не тільки для аеропорту, але і для регіону взагалі. Оскільки одним з важливих чинників стане створення нових робочих місць.
Раніше, керівництво аеропорту "Бориспіль" заявило про те, що не планує в 2018 році розконсервацію терміналу F під лоукост авіакомпанії.
У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...