У ДП "Антонов" висловили готовність приймати лоукости у своєму аеропорту в Гостомелі

У компанії вважають, що розвиток інфраструктури аеропорту в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане у нагоді не тільки для аеропорту, але і для регіону взагалі, бо одним з важливих чинників стане створення нових робочих місць.

Аеропорт "Гостомель". Ілюстрація:wikiwand.com

Державне підприємство Антонов зацікавлене у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування низькобюджетних авіакомпаній. Про це повідомляє прес-служба аеропорту, передають Патріоти України.

"На виконання розпорядження прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, яке було надано під час наради за участю представників ДП "Антонов" в Кабінеті міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому Київ-Антонов, смт. Гостомель, для обслуговування лоу-кост авіакомпаній", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, аеродром Антонов сертифікований по 1 категорії ICAO. Він може приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом всього року. Зараз аеропорт використовується як порт для вантажних літаків і проведення льотних випробувань.

У компанії вважають, що розвиток інфраструктури аеропорту в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане у нагоді не тільки для аеропорту, але і для регіону взагалі. Оскільки одним з важливих чинників стане створення нових робочих місць.

Раніше, керівництво аеропорту "Бориспіль" заявило про те, що не планує в 2018 році розконсервацію терміналу F під лоукост авіакомпанії.

Заявили, що на зерні не написано, чиє воно: Туреччина не поспішає заарештовувати російське судно "Жибек Жоли"

понеділок, 4 липень 2022, 17:56

Туреччина поки не вирішила, чи заарештовуватиме затримане російське вантажне судно "Жибек Жоли" з викраденим в України зерном. Місцева влада розпочала розслідування походження зерна, хоча корабель привіз вантаж із тимчасово окупованого Бердянська. Укра...

Назад у СРСР: В окупованому Херсоні впровадили "натуральний обмін" товарів у магазинах

понеділок, 4 липень 2022, 16:56

Фінансові проблеми в окупованому Херсоні призвели до повернення "натурального обміну" в місцевих магазинах. Тобто товари відпускаються в обмін на інші товари. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки України, передають Патріоти України. Водн...