"У мене немає вибору": Гройсман попередив українців про новий "тарифний удар"

Тарифи на газ для населення піднімуть уже з 1-го травня.

Ілюстрація: ЖЖПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд буде змушений продовжити поступове підняття тарифів на газ для населення до економічно обґрунтованого рівня, як як цього вимагає Міжнародний валютний фонд (МВФ), повідомляють Патріоти України.

"Є зобов'язання, які підписані українською стороною, що тарифи на газ будуть відповідати 100% вартості. Іншого шляху немає, у мене немає вибору", - сказав Гройсман в ефірі телеканалу 24 в середу ввечері, відповідаючи на запитання, чи буде новий уряд піднімати тарифи на газ для населення з 1 травня, як це вимагає МВФ в рамках програми розширеного фінансування.

Згідно з меморандумом про співпрацю з МВФ, Україна повинна була з 1 квітня провести черговий етап підвищення тарифів на газ. Однак уряд вирішив відстрочити на місяць підвищення цін на газ для населення і теплопостачальних підприємств.

"Низькі або економічно необґрунтовані тарифи - це поле для жорсткої корупції. Це десятки-сотні мільярдів, які заробили різні люди на цих справах. Коли газ для однієї категорії коштує 3 тис, а для іншого - 7 тис, я вас хочу запевнити, що списують по 3 тис. Для населення, а продають по 7. Заробляють колосальні мільярди", - сказав Гройсман.

Третя газова війна: Путін втрачає терпіння і готує Європі нову кризу - The American Interest

неділя, 21 липень 2019, 9:05

Доки на вулиці чергове спекотне літо, і Європа обливається пóтом, керівники енергетичних компаній і політики ламають голову над тим, як їхні співгромадяни виживуть наступної зими. Актуальність їхньої задачі підвищується, бо договір про транзит газу чер...

Україський "курячий барон" завершує спорудження найбільшого у Європі біогазового комплексу (відео)

неділя, 21 липень 2019, 6:55

Мільйони птахів вироблятимуть даватимуть не лише м'ясо та яйця, їх послід, утилізація котрого є значною статтею витрат у виробника, станє потужним джерелом для вироблення електроенергії. Інвестиції у будівництво першої черги комплексу склали близько 25...