У Польщі відмовляються від російського газу

Польська ініціатива корисна і для України – таким чином ми зможемо отримати доступ до того ж норвезького газу, який обрали поляки, вважають у "Нафтогазі".

Польща. Фото: СВІТUA

Польща диверсифікує постачання природного газу за рахунок Норвегії через Балтійську трубу, що дасть гарантії від політичного газового тиску. «Поляки переходять до активних дій. Норвезький газ, який, ймовірно, буде надходити в Польщу через Балтійську трубу, допоможе полякам, завдяки диверсифікації, отримати гарантії від політичного газового тиску», – йдеться в повідомленні НАК «Нафтогаз України», передають Патріоти України.

У компанії вважають, що тепер Польща отримає альтернативного постачальника, який не залежить від Росії. «Польська ініціатива корисна і для України – через Польщу ми зможемо отримати доступ до того ж норвезького газу, а також скрапленого газу через польський термінал на Балтиці», – повідомляє НАК.

Польщі вдалося заблокувати рішення Єврокомісії про розширення доступу «Газпрому» до трубопроводу OPAL, який є наземним продовженням «Північного потоку». У грудні український і польський оператори газотранспортних систем ПАТ «Укртрансгаз» і GAZ-SYSTEM Sa підписали угоду про правила взаємодії, якими будуть регулюватися проектні та будівельні роботи по з'єднанню транспортних систем двох країн.

Російсько-українські економічні стосунки стрімко звужуються: Московська біржа оголосила про припинення торгів гривнею

субота, 19 серпень 2017, 0:31

А ще декілька років тому Росія займала близько 40% українського експорту, а імпортувала у валютному еквіваленті ще більше. Московська біржа оголосила про припинення торгів валютною парою українська гривня - російський рубль. Про це йдеться у повідомлен...

Японці у нас вірять: Корпорація Mitsubishi планує купити українські енергокомпанії

субота, 19 серпень 2017, 0:15

Продаж контрольних пакетів акцій українських компаній може початися у наступному році, орієнтовно у квітні-травні. Японська корпорація Mitsubishi повідомила про плани купити контрольні пакети акцій українських енергокомпаній. Про це повідомляють Патріо...