У Польщі відмовляються від російського газу

Польська ініціатива корисна і для України – таким чином ми зможемо отримати доступ до того ж норвезького газу, який обрали поляки, вважають у "Нафтогазі".

Польща. Фото: СВІТUA

Польща диверсифікує постачання природного газу за рахунок Норвегії через Балтійську трубу, що дасть гарантії від політичного газового тиску. «Поляки переходять до активних дій. Норвезький газ, який, ймовірно, буде надходити в Польщу через Балтійську трубу, допоможе полякам, завдяки диверсифікації, отримати гарантії від політичного газового тиску», – йдеться в повідомленні НАК «Нафтогаз України», передають Патріоти України.

У компанії вважають, що тепер Польща отримає альтернативного постачальника, який не залежить від Росії. «Польська ініціатива корисна і для України – через Польщу ми зможемо отримати доступ до того ж норвезького газу, а також скрапленого газу через польський термінал на Балтиці», – повідомляє НАК.

Польщі вдалося заблокувати рішення Єврокомісії про розширення доступу «Газпрому» до трубопроводу OPAL, який є наземним продовженням «Північного потоку». У грудні український і польський оператори газотранспортних систем ПАТ «Укртрансгаз» і GAZ-SYSTEM Sa підписали угоду про правила взаємодії, якими будуть регулюватися проектні та будівельні роботи по з'єднанню транспортних систем двох країн.

Європа готує потужний удар по російському газопроводу в обхід України

вівторок, 24 жовтень 2017, 11:40

Третій енергопакет ЄС передбачає, що постачальник газу не має права володіти магістральними трубопроводами на території ЄС. Єврокомісія запропонує поширити правила Третього енергопакету Європейського Союзу на трубопроводи, які йдуть до Європи з третіх ...

Сіль чи окислювач? "Київводоканал" купив хімічну речовину на мільйон за ціною 85 грн за кілограм

понеділок, 23 жовтень 2017, 20:42

Що насправді замовила компанія - Хлорид чи Хлорит натрію, сподіваємося незабаром з'ясується. ПрАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал" 10 жовтня уклало угоду з ТОВ "Укрхімстандарт" на постачання хлориду натрію на 995 тисяч. Про це повідомляють Наші гро...