
У Верховній Раді України в понеділок був зареєстрований законопроект «Про фонд енергоефективності». Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляють Патріоти України.
«Сьогодні у Верховній Раді під № 5598 зареєстрований законопроект «Про фонд енергоефективності». Сподіваюся, що вже на наступному пленарному тижні в січні 2017 року законопроект буде розглянутий у парламенті і як можна швидше проголосований», - сказав Зубко.
Віце-прем'єр зазначив, що Фонд енергоефективності - це інструмент, який надасть українським громадянам фінансову підтримку і технічні рішення для зменшення комунальних витрат. На його переконання, запуск Фонду буде стимулювати скорочення енергоспоживання та зростання економіки.
«Прогнозуємо скорочення споживання газу на 10 млрд куб. м, забезпечення річної ємності ринку енергоефективності в 60 млрд грн, додаткові фінансові надходження до бюджетів в 10 млрд і створення 75 тисяч нових робочих місць», - зазначив Зубко.
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...