В Україні в 2016-му році продовжиться зростання тарифів на комунальні послуги. Наскільки подорожчає вода і опалювання, в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на даний момент не знають, проте вже зараз відомо, у скільки українцям у 2016-му році обійдеться електроенергія. Про те, як зміняться тарифи на "комуналку", з'ясовували журналісти видання Сегодня, інформують Патріоти України.
Світло: тарифи будуть підвищувати кілька разів
Згідно з постановою НКРЕКП №220, електроенергія для українців у 2016-му році подорожчає двічі - у березні та вересні. Так, якщо на даний момент українці, які споживають від 100 до 600 кВт / годин електроенергії на місяць, платять за кожен кВт 78,9 копійок, в березні тариф підвищиться до 99 копійок, у вересні - до 129 копійок.
Таким чином, сім'я, яка в середньому використовує 300 кВт / годин електроенергії, на даний момент платить 109,8 гривень за світло, з 1 березня буде платити 299,7 гривень, а з 1 вересня - 387 гривень. На цьому подорожчання не закінчиться, вже 1 березня 2017 го року 1 кВт подорожчає до 168 копійок.
Тарифи на газ
Національна комісія підвищила з 1 квітня минулого року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 рази - до 3600 грн за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 куб. м газу. У період міжсезоння - з 1 травня по 30 вересня - вартість природного газу складе 7188 грн за тисячу кубометрів незалежно від обсягів споживання.
Вода і тепло: планів підвищувати тарифи немає
У НКРЕКП розповіли, на даний момент планів підвищувати тарифи на воду і тепло немає. При цьому в комісії не виключають, що підвищення тарифів цього року буде.
"Ніяких планів немає. Це не коментується. Ніхто такі речі не планує. На інші послуги в такому плані планів немає, що приймалося, то приймалося. До тарифів на газ ми ніякого відношення не маємо. Прийнято закон по газу, і з 1 жовтня ми до нього відношення не маємо", - заявили в НКРЕКП.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...