Українська економіка може компенсувати втрату виробничих потужностей в ОРДЛО за допомогою партнерів з Об'єднаних Арабських Еміратів

Загальна ситуація, яка склалася в економіці на кінець 2016 і на початок 2017 року, незважаючи на наявність істотних проблем і ризиків, свідчить про поступову закладку грунту для подальшого стабільного розвитку нових економічних реалій.

Ілюстрація:news.if.ua

Українська економіка може компенсувати втрату виробничих потужностей, які розташовані на окупованих територіях, в тому числі за допомогою партнерів з Об'єднаних Арабських Еміратів. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко під час ІІ Міжнародної конференції з питань цивільно-військового співробітництва, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Ми, як міністерство, не підтримуємо блокаду. Міністерством економічного розвитку, зокрема, торговим представником, вивчається і здійснюється співробітництво з країнами, де ми могли б в енергетичній сфері, в сфері машинобудування задовольнити потреби збуту. Нещодавно відбулася зустріч в ОАЕ, і попередньо можу сказати, що є можливість, щоб ми частково компенсували втрату виробничих потужностей, які були розташовані або перебувають на тимчасово окупованих територіях", - сказав Бровченко.

Він також зазначив, що в цілому, враховуючи втрату виробничих потужностей на Донбасі, є підстави говорити про подальшу економічну стабілізацію.

"Загальна ситуація, яка склалася в економіці на кінець 2016 і на початок 2017 року, незважаючи на наявність істотних проблем і ризиків, свідчить про поступову закладку грунту для подальшого стабільного розвитку нових економічних реалій", - зазначив Бровченко.

А зарплати які? В Україні хочуть наблизити вартість електрики до європейських тарифів: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:49

Після закінчення опалювального сезону в Україні можуть зрости тарифи на комунальні послуги. Зокрема вартість електроенергії планується наблизити до європейських норм. Про це у матеріалі zn.ua, передають Патріоти України. На думку експертів, тарифи в Ук...

Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:25

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс" з поси...