Українська економіка може компенсувати втрату виробничих потужностей в ОРДЛО за допомогою партнерів з Об'єднаних Арабських Еміратів

Загальна ситуація, яка склалася в економіці на кінець 2016 і на початок 2017 року, незважаючи на наявність істотних проблем і ризиків, свідчить про поступову закладку грунту для подальшого стабільного розвитку нових економічних реалій.

Ілюстрація:news.if.ua

Українська економіка може компенсувати втрату виробничих потужностей, які розташовані на окупованих територіях, в тому числі за допомогою партнерів з Об'єднаних Арабських Еміратів. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко під час ІІ Міжнародної конференції з питань цивільно-військового співробітництва, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Ми, як міністерство, не підтримуємо блокаду. Міністерством економічного розвитку, зокрема, торговим представником, вивчається і здійснюється співробітництво з країнами, де ми могли б в енергетичній сфері, в сфері машинобудування задовольнити потреби збуту. Нещодавно відбулася зустріч в ОАЕ, і попередньо можу сказати, що є можливість, щоб ми частково компенсували втрату виробничих потужностей, які були розташовані або перебувають на тимчасово окупованих територіях", - сказав Бровченко.

Він також зазначив, що в цілому, враховуючи втрату виробничих потужностей на Донбасі, є підстави говорити про подальшу економічну стабілізацію.

"Загальна ситуація, яка склалася в економіці на кінець 2016 і на початок 2017 року, незважаючи на наявність істотних проблем і ризиків, свідчить про поступову закладку грунту для подальшого стабільного розвитку нових економічних реалій", - зазначив Бровченко.

Такого у світі ще не було: В "Укренерго" розказали, як захистили енергооб'єкти від обстрілів

середа, 27 вересень 2023, 11:30

Енергосистема України має активний і пасивний захисти, щоб максимально захиститися від обстрілів з боку росіян. Про це під час форуму Forbes "Енергія бізнесу" заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України. За його словами, ...

"Ми готові": У Кабміні відреагували на пропозицію США підвищити тарифи на комуналку (відео)

середа, 27 вересень 2023, 10:44

У Міністерстві соціальної політики України готові до лібералізації цін на комунальні послуги відповідно до рекомендацій, отриманих від США. Про це сказала міністриня соцполітики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону 26 вересня, передають Патріоти Україн...