Український зернотрейдер рекордно наростив експорт борошна

Українське борошно експортується в країни Північної Африки, в ОАЕ, Індонезію, Корею (через Китай), Домініканську Республіку і Венесуелу.

Українське борошно. Фото: propozitsiya.com.

Державна продовольчо-зернова корпорація України наростила поставки борошна за кордон в 2,5 рази. Про це в інтерв'ю виданню «Дело» розповів в.о. голови правління ДПЗКУ Борис Приходько, передають Патріоти України.

«Кожна країна-імпортер борошна має свої національні особливості і специфічні вимоги до якості цієї продукції. Ринок борошна більш складний і конкурентний, ніж ринок зерна. Україну знають на світовому ринку як продавця в першу чергу зерна, а не муки. Зараз ми «пробиваємо» зовнішні ринки. Але треба розуміти, що на цьому ринку вже є свої лідери - та ж Туреччина, наприклад, яка є імпортером української пшениці і в той же час найбільшим постачальником борошна в світі. Треба добре попрацювати, щоб конкурувати з турецькими компаніями, наростити експортні поставки і завоювати довіру покупців. Цим ми і займаємося», - сказав Приходько.

За його словами, в ДПЗКУ вже посилено департамент, який відповідає за реалізацію борошна. «За 2015/16 МР (маркетинговий рік) ми наростили експорт борошна в 2,5 рази, збільшивши свою частку в загальноукраїнському експорті борошномельної продукції до 11,6%. До того ж в цьому році ми вперше відправили 12 тисяч тонн борошна декількома судновими партіями», - додав керівник корпорації. В основному українське борошно експортується в країни Північної Африки, в ОАЕ, Індонезію, Корею (через Китай), Домініканську Республіку і Венесуелу.

Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

вівторок, 16 квітень 2024, 16:22

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України. Про відповідне рішення повідомили у мікробло...

Пенсії в Україні порахують за єдиною формулою: Стало відомо, хто отримає майже 10 тис. на місяць

вівторок, 16 квітень 2024, 14:56

В Україні з мінімальною зарплатою розмір пенсії становитиме 2361 грн. Водночас із середньою зарплатою можна отримувати 4741 грн. Українець, який отримує зарплату вдвічі вищу за середню, зможе отримувати пенсії у розмірі 9 491,5 грн. Чим більша зарплата...