Уламок СРСР наздоганяє "материнська карма": Росію розчавлять військові витрати вже через 3 роки

Вірогідний вступ Грузії до НАТО у 2021 році вимагає від Росії «колосальних» витрат. А вступ України - доб'є оборонний бюджет уламка "Імперії Зла".
Росія скоро буде виснажена, як і СРСР колись. Ілюстрація: Еспресо.

Росію розчавлять військові витрати вже через 3 роки, якщо Україна і Грузія продовжать рух в сторону НАТО. Оскільки виникає необхідність будувати цілу мережу військових баз, облаштовувати кордон і переозброюватися. Так вважає ряд експертів, на думку яких результат цієї «гонки озброєнь» буде ще більш плачевний, ніж в СРСР, зазначають Патріоти України.

Вступ Грузії в НАТО, який, як сподіваються в Тбілісі, відбудеться в 2021 році, вимагає від Росії «колосальних» витрат. А Україна - в рази больше. Про це заявив директор департаменту загальноєвропейського співробітництва російського МЗС РФ Андрій Келін.
За його словами, в Москві розглядають бажання Грузії стати членом Північноатлантичного альянсу як проблему, для вирішення якої потрібні додаткові витрати на оборону. «Нам доведеться вибудовувати оборонний пояс поблизу Сочі», - пояснив Келін, додавши, що «витрачати» потрібно буде «колосальні ресурси», і «це неминуче» (цитати з ТАСС).
Все це необхідно, щоб «запобігти можливим діям з боку ймовірного супротивника», пояснив дипломат. Та ж проблема виникне в разі вступу в НАТО України, кордон з якою «абсолютно не обладнаний». Тому буде необхідно вибудовувати оборонні ешелони і переводити оборонні побудови на південь, додав Келін. Він висловив надію, що членство в альянсі - не питання найближчого майбутнього як для Києва, так і для Тбілісі.
НАТО «повністю підтримує» євроатлантичні прагнення Тбілісі, а «Грузія стане членом НАТО», заявив генсек блоку Йенс Столтенберг в ході візиту в країну в липні. В організації вражені прогресом, якого країна досягла на шляху реформ, сказав Столтенберг, і закликають Грузію слідувати тим же курсом. Генсек організації також подякував Тбілісі за внесок, який країна вносить у стабільність чорноморського регіону. В кінці травня прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі висловив надію, що країна вступить в НАТО в 2021 році.

Готуйтеся до удару по кишені! Київстар підвищить вартість найпопулярніших тарифів з 1 лютого: Що абонентам запропонують взамін

неділя, 29 січень 2023, 12:30

Київстар з 1 лютого підвищить вартість тарифів у двох популярних лінійках - Все разом та Київстар ТБ. Про це абонентів попередили через SMS-повідомлення. При цьому мобільний оператор запропонує альтернативні пакети послуг, які будуть не гіршими за попе...

Світло відключають по всій Україні, енергії не вистачає: Кому без електрики доведеться бути довше за інших

неділя, 29 січень 2023, 11:44

В Україні продовжує зберігатись дефіцит потужності в енергосистемі, викликаний обстрілами Росією енергоінфраструктури країни. У зв'язку з цим у всіх регіонах 29 січня застосовуються відключення електрики - при чому як планові, так і екстрені, передають...