Відмова від податку на прибуток і введення податку на виведений капітал створить цілий ряд проблем і зруйнує схеми, які працювали в Україні протягом останніх 20 років. Про це заявив керуючий партнер Baker Tilly Україна Олександр Почкун, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
"Широких верств населення це взагалі не торкнеться. Дане нововведення буде впливати переважно на бізнес", - заявив експерт зазначивши, що позитивним моментом є те, що суб'єкт буде сплачувати податок тоді, коли він буде виводити гроші з бізнесу. "При податку на виведений капітал, всі кошти, які підприємства відправляють на власний розвиток вони залишають в бізнесі і не потрапляють під оподаткування", - зазначив експерт.
Говорячи про негативні моменти, Почкун зазначив, що тут варто згадати про отримання позик від пов'язаних сторін з-за кордону. "На рівні України при сплаті відсотків за такі позики це є витратою, а на рівні материнської компанії - це буде вже прибутком. Дуже часто гроші витікають з України, тобто в Україні це - витрата, а за кордоном - прибуток", - заявив експерт , зазначивши, що таким чином гроші можуть вимиватися з економіки України.
"В окремих випадках буде не вигідно працювати з приватними підприємцями, так як оплата приватним підприємцям в окремих випадках буде обкладатися окремим податком на виведений капітал", - заявив експерт, підкресливши, що новий податок ламає старі схеми, які працювали в Україні протягом останніх 20 років. "Основна проблема цього податку в тому, що він ламає сформовані схеми, які працювали в Україні протягом останніх 20 років", - заявив експерт.
В Україні найближчим часом знизяться ціни на тепличні овочі – помідори вже подешевшали до 70-100 грн/кг, огірки – до 40-70 грн/кг. Водночас через весняні заморозки фрукти можуть подорожчати, а ціна полуниці поки що тримається на рівні 200-220 грн/кг. П...
Повномасштабний напад Росії на Україну змусив багатьох людей виїхати за кордон. Країну залишали кваліфіковані працівники, серед яких й IT-спеціалісти, передають Патріоти України. Через три роки з моменту початку війни айтівці, які вимушено поїхали в ін...