Також через перепади напруги перегорає техніка в мешканців багатоквартирних будинків. Загалом 60% українських електромереж зношені, а на ремонт країні необхідно 40 мільярдів доларів, яких зараз немає. Проблема, яка є нині найнагальнішою, – це блокування рахунків, як, наприклад, це відбувалося з "Київенерго", і неможливість проведення поточних ремонтів, щоб підтримувати мережі у належному стані.
Тож українцям доводиться захищати свою оселю самостійно, наприклад, киянин Олексій встановив вдома стабілізатор електрики, який допомагає уникнути збитків, адже такий прибор контролює стрибки електромережі і вирівнює їх.
"Стрибки він показує, але цей стабілізатор напруги відновлює нормальну напругу – до 220 після цих стрибків, тобто справно працює, я дуже задоволений", - говорить він. Коштує такий прилад від 500 гривень (найпростіший) до 60 тисяч - за трьохфазний стабілізатор. Також, у боротьбі зі стрибками напруги допоможуть спеціальні реле, які вимикають електрику, якщо в розетці змінюється напруга.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...