Держдума в середу прийняла в третьому остаточному читанні закон про особливості погашення та позасудове врегулювання заборгованості позичальників, що проживають в Криму та Севастополі, перед українськими банками, передають Патріоти України.
Дія закону поширюється на борги позичальників перед українськими банками, які зупинили роботу в Криму після анексії. Згідно з документом, вимагати борги від позичальників в Криму зможуть тільки російські кредитні організації та юрособи, які представили докази придбання прав вимоги за відповідним кредитними договорами або права вимагати погашення заборгованості, що виникла з таких договорів.
Колектори зобов'язані розкрити інформацію про контролюючих осіб та ділову репутацію своїх керівників і їх заступників. Закон забороняє особам, які мають право вимагати погашення заборгованості, застосовувати проти позичальника фізичну силу; знищувати або псувати його майно або загрожувати цим; а також використовувати вирази і здійснювати дії, що принижують честь і гідність позичальника та інших осіб.
Розмір заборгованості позичальників визначається станом на 18 березня 2014 за вирахуванням коштів, сплачених після цієї дати. Платежі з погашення заборгованості будуть здійснюватися тільки в рублях з використанням окремого банківського рахунку Фонду захисту вкладників, створеного Агентством зі страхування внесків (АСВ). Якщо кредит видавався в гривнях або іншій валюті, борг буде виплачуватися в рублях за курсом відповідної валюти на 18 березня 2014 року. Закон також визначає порядок отримання позичальником документального підтвердження зняття обтяження з майна, закладеного в забезпечення зобов'язань по кредиту.
Ворог вже має низку "серій" своїх ірансько-російський далекобійних ударних дронів "Шахед", а під час чергової терористичної ракетно-дронової атаки силами нашої протиповітряної оборони було збито дрон із новим маркуванням, фото уламка цього дрона Defen...
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...