Від зради до перемоги: Одеський нафтопереробний завод повернули від "младоолігарха" Януковича у державну власність

Фактична передача об'єкта триватиме до 18 червня.

Одеський НПЗ. Фото:5 канал

Одеський нафтопереробний завод (НПЗ) перейшов в управління Фонду державного майна України. Про це повідомляє РБК-УКраїна з посиланням на слова голови Фонду державного майна України Віталія Трубарова, зазначають Патріоти України.

"Я підписав акт прийому-передачі даного майна від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та його підконтрольної структури "Укрнафтопродукту", як організації, яка взяла це майно за рішенням суду на збереження і передала це майно новоствореному державному підприємству з такою ж назвою "Одеський НПЗ", – заявив Трубаров.

Він зазначив, що фактична передача триватиме до 18 червня, адже необхідно час на те, щоб забезпечити збереження даного цілісного майнового комплексу і відповідно укласти договір зі структурами, що будуть зберігати дане майно.

Якщо ми говоримо про процедуру, то етапність така: прийняття майна до себе в управління (це те, що зараз відбулося), укладення договору на охорону даного об'єкта, проведення інвентаризації даного об'єкта, проведення його оцінки, постановка на баланс з конкретною вартістю всього активу і вже після цього ми переходимо до наступного етапу" – до ухвалення управлінського рішення, що робити з цим активом, – зазначив Трубаров.

Як відомо, Одеський нафтопереробний завод належав одіозному олігарху-втікачеві Сергію Курченку. Він придбав його на початку 2013 року і використовував для оформлення фіктивного вивезення нафтопродуктів у вигляді реекспорту.

У травні 2017 року йому пред'явили підозру в махінаціях з 800 тисячами тонн нафтопродуктів.

Джерело: РБК-Україна

У Нацбанку розповіли, де можна зняти готівку в умовах блекауту: Список чергових відділень банків і банкоматів

понеділок, 28 листопад 2022, 12:55

Останніми роками українці дедалі частіше стали користуватися безготівковими розрахунками. Це набагато зручніше, ніж носити з собою готівку та боятись її втратити, передають Патріоти України. НБУ сподівається, що таких відділень буде близько тисячі, ал...

Відключення електроенергії зупинили роботу молокозаводів в Україні: Що буде з цінами на продукцію

понеділок, 28 листопад 2022, 12:30

Ракетні удари по Україні та відключення електроенергії негативно вплинули на молокопереробну галузь України. Минулого тижня довелося призупинити роботу частини підприємств, адже не всі заводи мають достатню кількість генераторів, передають Патріоти Укр...