Від новели чиновницько-фінансового лобі постраждають передусім най незахищені верстви населення. Користувачі соцвиплат, котрі щоб зекономити гривню-другу годинами простоюють до кас Ощадбанку, і не користуються банківськими он-лайн сервісами, зазначають Патріоти України.
"Ощадбанк", який приймає до 50% всіх платежів ЖКП, вводить комісію за оплату платіжок в своїх касах.
Сьогодні "Ощадбанк" повідомив своїх клієнтів про запровадження комісії. Новшество не стосується клієнтів, котрі оплачують послугу онлайн, чи через банкомати. То є мова про ті самі найнезахищені верстви населення, котрі через майнові або вікові обмеження невзмозі освоїти нові способи розрахунку, окрім як традиційний через касу. Чиновницька ланка державних монополістів вчергове демонструють байдужість до зубожілого населення, всупереч словесним запевненням публічних верхів можновладців
"Інформуємо, що 1 грудня 2016 року буде внесено зміни до тарифів АТ "Ощадбанк", а саме "Прийом платежів за житлово-комунальні та телекомунікаційні послуги на користь суб'єктів господарювання - постачальників послуг, з якими укладені договори на прийом платежів і/або надання інформаційних послуг" та буде встановлено тариф в розмірі 3 грн за один платіж в касі установ "Ощадбанк", - йдеться в повідомленні клієнтам, розміщеному в київських відділеннях банку.
"Ощадбанк", таким чином, став останнім банком, який відмовився від безкоштовної обробки платежів ЖКП своїми касирами. Ці зміни відчують всі клієнти держбанку.
"Через мережу "Ощадбанку" проходить від 20% до 50% комунальних платежів, в залежності від регіону і конкретного населеного пункту. У Києві це близько 50% ", - розповіла замдиректора департаменту роздрібного бізнесу - начальник управління організації пасивних і касових операцій банку Марина Ревуцька.
Без комісій можна буде оплатити послуги ЖКП в терміналах самообслуговування "Ощадбанку". Акож збір не передбачається підвищувати через онлайн розрахунки. Це не скажеш про армію пенсіонерів, котрі нездатні швидко перебудуватись на нові засоби обслуговування.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...