Війна тарифів на перевезення: Гройсман заявив, що Росія не отримає жодних переваг

Українські виробники перевозять товари за вдвічі дорожчими тарифами, ніж російські.

glavcom.uaЗа словами нардепа Олега Ляшка, російські перевізники платять вдвічі дешевше, ніж національні, інформують Патріоти України. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив це тим, що уряд не закінчив роботу над тарифами.

У той же час хочуть змінити не лише тарифи на перевезення залізницею, але і портові збори та рентні платежі для українських виробників. Ці зміни допоможуть оцінити стан національних перевізників порівняно із конкурентами, оскільки Україна бере участь у проекті "Шовковий шлях" по транзиту до Китаю та країн Перської затоки.

Гройсман розповів і про те, що український уряд разом із Міжнародною фінансовою корпорацією та Світовим банком розробляє нову методику нарахування портових тарифів і зборів. Це дозволить вітчизняному виробнику стати гідним кокурентом у Чорноморському басейні.

У той же час міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що про жодне підвищення тарифів не йшлося, і слова глави "Укрзалізниці" Бальчуна не правильно "переклали". Міністр також зазаначив, що Україна втрачає транзиту на 50% і більше, тому ще минулого року вирішили встановити 50% знижку на транзит для всіх. Цим і пояснюються пільги для росіян.

Хіти тижня. "Все пропало!": "Дела "Газпрома" очень плохи, кислород перекрыт, катастрофа уже неизбежна", - Ель Мюрид

неділя, 22 вересень 2019, 10:00

Газпром почав продавати свій же газ самому собі, щоб поліпшити показники "на папері". Це красномовний маркер, що справи у монополіста дуже погані. І фатальний удар нанесла йому Україна. "Сообщение одного из телеграмм-каналов ("Газ-батюшка"): "Газпром с...

"Будуть втрачені колосальні кошти": Політолог розповів, що станеться, якщо Коломойському повернуть "ПриватБанк" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 23:50

Якщо олігарху Ігорю Коломойському повернуть "ПриватБанк" то це означатиме припинення регулярних прибутків від цієї фінустанови та втрату колосальних коштів, які були влиті державою в банк. Про це в ефірі "Прямого" заявив політолог Олександр Палій, пере...