Війна тарифів на перевезення: Гройсман заявив, що Росія не отримає жодних переваг

Українські виробники перевозять товари за вдвічі дорожчими тарифами, ніж російські.

glavcom.uaЗа словами нардепа Олега Ляшка, російські перевізники платять вдвічі дешевше, ніж національні, інформують Патріоти України. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив це тим, що уряд не закінчив роботу над тарифами.

У той же час хочуть змінити не лише тарифи на перевезення залізницею, але і портові збори та рентні платежі для українських виробників. Ці зміни допоможуть оцінити стан національних перевізників порівняно із конкурентами, оскільки Україна бере участь у проекті "Шовковий шлях" по транзиту до Китаю та країн Перської затоки.

Гройсман розповів і про те, що український уряд разом із Міжнародною фінансовою корпорацією та Світовим банком розробляє нову методику нарахування портових тарифів і зборів. Це дозволить вітчизняному виробнику стати гідним кокурентом у Чорноморському басейні.

У той же час міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що про жодне підвищення тарифів не йшлося, і слова глави "Укрзалізниці" Бальчуна не правильно "переклали". Міністр також зазаначив, що Україна втрачає транзиту на 50% і більше, тому ще минулого року вирішили встановити 50% знижку на транзит для всіх. Цим і пояснюються пільги для росіян.

Експерт з енергетики розповів, скільки українці платитимуть за газ взимку

вівторок, 12 листопад 2019, 22:45

У листопаді газ для населення подорожчав на 14,7% - до 4,899 тис. грн за тисячу куб. м. Цієї зими українцям не треба перейматися через стрімке подорожчання газу. Ціна зросте, але не значно, розповів експерт з енергетики Михайло Гончар, передають Патріо...

Навіть експерти шоковані: Аналітики дали прогноз по курсу долара на тиждень

вівторок, 12 листопад 2019, 14:43

Протягом тижня курс долара в Україні продовжить зниження. Пов'язано це з тим, що минулого тижня регулятор купив на міжбанківському ринку валюту на 372 млн доларів. Підвищення пропозиції на валютному ринку говорить про подальше зміцнення гривні. Про те,...