Війна тарифів на перевезення: Гройсман заявив, що Росія не отримає жодних переваг

Українські виробники перевозять товари за вдвічі дорожчими тарифами, ніж російські.

glavcom.uaЗа словами нардепа Олега Ляшка, російські перевізники платять вдвічі дешевше, ніж національні, інформують Патріоти України. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив це тим, що уряд не закінчив роботу над тарифами.

У той же час хочуть змінити не лише тарифи на перевезення залізницею, але і портові збори та рентні платежі для українських виробників. Ці зміни допоможуть оцінити стан національних перевізників порівняно із конкурентами, оскільки Україна бере участь у проекті "Шовковий шлях" по транзиту до Китаю та країн Перської затоки.

Гройсман розповів і про те, що український уряд разом із Міжнародною фінансовою корпорацією та Світовим банком розробляє нову методику нарахування портових тарифів і зборів. Це дозволить вітчизняному виробнику стати гідним кокурентом у Чорноморському басейні.

У той же час міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що про жодне підвищення тарифів не йшлося, і слова глави "Укрзалізниці" Бальчуна не правильно "переклали". Міністр також зазаначив, що Україна втрачає транзиту на 50% і більше, тому ще минулого року вирішили встановити 50% знижку на транзит для всіх. Цим і пояснюються пільги для росіян.

"Розплата" за кредити МВФ: Українцям різко збільшили податки з продажу квартир і авто

четвер, 4 червень 2020, 8:38

В Україні з 23 травня набули чинності нові правки до Податкового кодексу, які не просто розширили повноваження контрольних органів, а й збільшили ставки. Незважаючи на критику як із боку бізнесу, так і в самій владі, документ довелося ухвалити - цього ...

Стало відомо, коли МВФ розгляне можливість кредиту Україні

середа, 3 червень 2020, 22:26

Україна та Міжнародний валютний фонд попередньо погодили нову програму Stand-bу розміром $5 млрд терміном на 18 місяців. Рада директорів Міжнародного валютного фонду включила до порядку денного на 9 червня питання про схвалення 18-місячної програми для...