Війна тарифів на перевезення: Гройсман заявив, що Росія не отримає жодних переваг

Українські виробники перевозять товари за вдвічі дорожчими тарифами, ніж російські.

glavcom.uaЗа словами нардепа Олега Ляшка, російські перевізники платять вдвічі дешевше, ніж національні, інформують Патріоти України. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив це тим, що уряд не закінчив роботу над тарифами.

У той же час хочуть змінити не лише тарифи на перевезення залізницею, але і портові збори та рентні платежі для українських виробників. Ці зміни допоможуть оцінити стан національних перевізників порівняно із конкурентами, оскільки Україна бере участь у проекті "Шовковий шлях" по транзиту до Китаю та країн Перської затоки.

Гройсман розповів і про те, що український уряд разом із Міжнародною фінансовою корпорацією та Світовим банком розробляє нову методику нарахування портових тарифів і зборів. Це дозволить вітчизняному виробнику стати гідним кокурентом у Чорноморському басейні.

У той же час міністр інфраструктури Володимир Омелян запевнив, що про жодне підвищення тарифів не йшлося, і слова глави "Укрзалізниці" Бальчуна не правильно "переклали". Міністр також зазаначив, що Україна втрачає транзиту на 50% і більше, тому ще минулого року вирішили встановити 50% знижку на транзит для всіх. Цим і пояснюються пільги для росіян.

Третя газова війна: Путін втрачає терпіння і готує Європі нову кризу - The American Interest

неділя, 21 липень 2019, 9:05

Доки на вулиці чергове спекотне літо, і Європа обливається пóтом, керівники енергетичних компаній і політики ламають голову над тим, як їхні співгромадяни виживуть наступної зими. Актуальність їхньої задачі підвищується, бо договір про транзит газу чер...

Україський "курячий барон" завершує спорудження найбільшого у Європі біогазового комплексу (відео)

неділя, 21 липень 2019, 6:55

Мільйони птахів вироблятимуть даватимуть не лише м'ясо та яйця, їх послід, утилізація котрого є значною статтею витрат у виробника, станє потужним джерелом для вироблення електроенергії. Інвестиції у будівництво першої черги комплексу склали близько 25...