Військова техніка дуже вразила іноземців: Львівські зброярі показали дипломатам, як виготовляють українські броньовики (відео)

Мета сьогоднішнього приїзду іноземців — оцінити можливість експорту нашої техніки до своїх країн, а також імпорту своїх деталей до нас.

Львівський бронетанковий завод. Фото: tutvse.com.ua.

30 військових аташе відвідали "Львівський бронетанковий завод", аби оцінити техніку і потенціал українського військового виробництва та можливості експорту БТР "Дозор-Б" до країн ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на 24tv.ua.

Дипломати з Австрії, Сполучених Штатів Америки, Англії, Іраку і ще понад 20 країн побачили ремонт танків Т-72, броньованих машин на "Львівському бронетанковому заводі". Найбільшу увагу привернула автентична розробка підприємства — тактична бойова машина "Дозор-Б". Цю модель планують невдовзі відправити за кордон на виставку.

Мета сьогоднішнього приїзду іноземців — оцінити можливість експорту нашої техніки до своїх країн, а також імпорту своїх деталей до нас. Аташе зізнались, що українська військова техніка їх дуже вразила. Окрім "Львівського бронетанкового заводу" делегація відвідала і луцький завод "Мотор".

У росіян відберуть долари та євро: ЗМІ розповіли про рішення щодо примусової конвертації валюти за грабіжницьким курсом

неділя, 23 червень 2024, 10:28

Московська біржа, проти якої запровадила санкції США, не зможе повернути росіянам валюту. Євро та долари на рахунках у Національному кліринговому центрі примусово конвертують у російські рублі, передають Патріоти України з посиланням на видання The Mos...

Якщо треба субсидія на літо: У Пенсійному фонді пояснили, чи можна подати заяву зараз

неділя, 23 червень 2024, 9:48

У Пенсійному фонді зазначили, що здебільшого субсидія на наступний період продовжується автоматично. Звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян, передають Патріоти України. Якщо ви або члени вашого домогосподар...