Економічний звіт засвідчив, що внаслідок застосування формули “Роттердам+” було незаконно стягнуто з українців 15 млрд грн. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, відповідаючи на запитання народного депутата, повідомляють Патріоти України.
"На днях було отримано економічний звіт про те, що дійсно було безпідставно застосовано тариф “Роттердам+”. Встановлена сума незаконно стягнутих коштів в результаті необгрунтованого застосування цієї формули становить 15 мільярдів гривень", - сказав він.
Ситник додав, що для ухвалення слідством остаточного рішення у цій справі потрібно дочекатися іще однієї експертизи. "Зараз вирішується питання разом з прокурором про призначення експертизи, і після її отримання буде остаточне рішення. У справах, в яких ідеться про встановлення збитків, призначення експертизи є обов'язковим", - зазначив директор НАБУ.
За його словами, слідство у цій справі також чекає на результати низки міжнародно-правових доручень, виконання яких також буде впливати на остаточне рішення. "Робота проведена. Фактично зараз ми на фінальній стадії", - повідомив Ситник.
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...
Попри впевнені заяви Кремля про економічну стабільність, ситуація всередині країни швидко погіршується. Російська економіка, насправді, перебуває у дедалі більш хиткому стані — через військові витрати, міжнародні санкції та сумнівну державну статистику...