Вони вже повірили мені одного разу і не розчарувалися: Саакашвілі відзвітував про успішні переговори з провідними турецькими інвесторами

На форумі, крім губернатора та бізнесменів, потенціал одеського регіону презентували деякі голови райдержадміністрацій.

Михайло Саакашвілі з учасниками бізнес-форуму у Стамбулі. Фото: "Фейсбук".

Сьогодні, 28 січня, у столиці Туреччини відбувся інвестиційний бізнес-форум, у якому взяли участь понад 200 представників бізнесу Одеси та Стамбула. Цей форум стане першим серйозним кроком для довгої та плідної співпраці між Одеським регіоном і турецькими бізнесменами. Про це розповів голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

«На початку свого президентства в Грузії я також приїжджав до Стамбулу для залучення інвестицій і чув від місцевого бізнесу ті ж побоювання, що і з приводу України сьогодні: корупція в держорганах, непрозора робота митниці та багато іншого. Нам вдалося перемогти все це в Грузії і я готовий гарантувати інвесторам, які вже повірили мені одного разу і не розчарувалися, що всіх цих атрибутів феодальної України в Одесі я не допущу», – наголосив очільник Одещини.

За словами Саакашвілі, на форумі потенціал одеського регіону презентували не тільки представники бізнесу, а й деякі голови райдержадміністрацій, яких обрали по чесному і прозорому конкурсу. «Вкотре переконався, що ми дали дорогу новому поколінню українських політиків, яким під силу змінити Україну», – сказав голова Одеської ОДА. Саакашвілі переконаний, що форум стане першим серйозним кроком для довгої і плідної співпраці між Одеським регіоном і турецькими бізнес-колами.

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...

Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 9:48

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...