Вражаюча сума: Скільки українські заробітчани отримують в Польщі

Більше 40 мільярдів українці пересилають додому, але це ще не усе...

Українські заробітчани у Польщі. Фото: Вголос.

Тільки за три останні місяці 2017 року майже 850 мільйонів євро перевели на батьківщину українські заробітчани, які працюють в Польщі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на ТСН.

Це в два рази більше, ніж за такий же період 2016-го. Щорічно українці в Польщі заробляють в середньому близько 67 мільярдів гривень, з яких більше 40 мільярдів пересилають додому.

Хіти тижня. ​У 2020 році на світовому ринку нафти настане колапс

середа, 20 червень 2018, 10:30

Зараз все більше аналітиків, трейдерів і важкоатлетів індустрії попереджають про ризики для ринку, а одна судноплавна група навіть заговорила про загрозу для світової торгівлі і морської безпеки. Мартін Таллет, консультант з більш ніж 40-річним досвідо...

Хіти тижня. "Мізків не вистачить". "Антонов" оцінив заяву Росії стосовно "піратського" випуску модернізованих українських "Русланів"

середа, 20 червень 2018, 10:00

У прес-служба підприємства наголосили, що виготовлення літаків сімейства Ан-124 під маркою "Антонов" без участі ДП "Антонов" неможливе. Державне підприємство "Антонов" не збирається відновлювати співпрацю з російською стороною для виготовлення та модер...