"Все пропало": Долари тікають з Росії

І швидкість цього процесу тільки збільшується...

Із Росії тікають і долари, і розумні люди. Ілюстрація: соцмережі.

Чистий відтік капіталу з Росії в січні-жовтні 2018 року досяг $ 42,4 млрд, що в 3 рази перевищує значення показника за аналогічний період минулого року. Це випливає з попередніх даних Центробанку РФ, передають Патріоти України.

Як вказує регулятор, «сальдо фінансових операцій приватного сектора з нерезидентами, попередньо, склало 42,2 мільярда доларів США (14 мільярдів доларів США в січні-жовтні 2017 року) і було сформовано приблизно в рівній пропорції операціями банків з погашення зовнішніх зобов'язань та інших секторів з придбання фінансових активів за кордоном».
Раніше Банк Росії представив оцінки, згідно з якими за перші 9 місяців поточного року чистий відтік капіталу з РФ зріс в 2,3 рази в річному зіставленні до $ 31,9 млрд (роком раніше - $ 13,7 млрд). В кінці минулого місяця регулятор погіршив прогноз чистого відтоку капіталу з РФ за підсумками 2018 року - з $ 55 млрд до $ 66 млрд.

"Росії рано кричати "Ура!": Євродепутат заявив, що "Північний потік-2" може перетворитися на "інвестиційну руїну"

субота, 18 вересень 2021, 19:58

Євродепутат додав, що Газпром також не знайшов рішення і в питанні закачування газу третіми сторонами, що передбачено європейським законодавством. Нарешті, для запуску "СП-2" знадобиться сертифікація від влади Німеччини, проте коли її отримають - теж н...

За Зеленського значно зросла зовнішня торгівля з Росією та Білоруссю

субота, 18 вересень 2021, 12:59

Попри заяви президента Володимира Зеленського про згортання зовнішньої торгівлі з Росією, дані Держстату демонструють відновлення економічних зв’язків з агресором, зазначають Патріоти України. Як повідомили в громадській організації "Європейський інсти...