"Все пропало!": Промвиробництво РФ за листопад замість прогнозованого зростання у 0,2% продемонструвало кратне падіння

Видобуток корисних копалин знизився в листопаді на один відсоток у річному вираженні, хоча в минулому місяці скоротився тільки на 0,1 відсотка.

Економічна криза в РФ стає дедалі більше відчутною. Ілюстрація: 112 Україна.

Індекс промислового виробництва РФ, за даними Росстату, в листопаді 2017 року знизився на 3,6 відсотка в річному зіставленні після нульової динаміки в жовтні. Новину передають Патріоти України.

Порівнянні дані доступні тільки з січня 2015 року, коли служба перерахувала показники відповідно до нової версії Загальноросійського класифікатора видів економічної діяльності, і за цей період листопадові темпи зниження в річному вираженні виявилися найвищими.

Опитані Reuters аналітики очікували, що підвищення промвиробництва складе в листопаді 0,2 відсотка в річному вираженні. У місячному вираженні пониження промислового виробництва склало в листопаді 0,2 відсотка, але з виключенням сезонного і календарного чинників цей показник скоротився на 1,4 відсотка.
У листопаді цього року був 21 робочий день, як і в листопаді минулого року, але на один день менше, ніж в жовтні цього року. Видобуток корисних копалин знизився в листопаді на один відсоток у річному вираженні, а в минулому місяці скоротився на 0,1 відсотка.
Обробні виробництва в листопаді показали падіння на 4,7 відсотка в річному вираженні після підвищення на 0,1 відсотка в жовтні. Забезпечення електроенергією, газом і паром і кондиціонування повітря знизилася на 6,4 відсотка в порівнянні зі зниженням на 2,1 відсотка в жовтні.
Водопостачання, водовідведення, утилізація відходів в листопаді впали на 5,7 відсотка після зниження на один відсоток у попередньому місяці. Відсутність зростання промвиробництва в жовтні економісти і Мінекономрозвитку пов'язували з фактором обмеження нафтовидобутку в рамках пакту ОПЕК + і більш теплою погодою. Але негативну динаміку тоді показали практично всі компоненти індексу промвиробництва.
За підсумками цього року опитані Рейтерс аналітики прогнозували збільшення промвиробництва на 1,4 відсотка в річному вираженні, а за підсумками 2018 року - на 1,9 відсотка.

Ляпас Путіну? Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією

понеділок, 29 травень 2023, 16:30

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією. За словами Лукашенка, це питання "не сьогоднішнього дня". Таку заяву самопроголошений президент Білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку Росії...

Українцям перерахують пенсії через лічені дні: Збільшення може досягти 1200 грн на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 15:38

В Україні у червні перерахують виплати працюючим пенсіонерам. Перерахунок відбудеться заднім числом (мав пройти у квітні, але затримався через відсутність статистики). Українці на заслуженому відпочинку, які продовжили працювати, отримають у червні гро...