Всю "Мрію" не продали, однак є гарний пакет замовлень. Президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба розповів про гучну угоду з китайцями

Україна та Китай домовились про фінансування будівництва партії літаків Ан-178 та про інші проекти

Ан-225 "Мрія". Фото: fdlx.com

У ДП "Антонов" домовились з китайською компанією Airspace Industry Corporation of China (AICC) про фінансування будівництва партії літаків Ан-178 та про добудову другого Ан-225 "Мрія". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ЛІГА.net.

"Есть соглашение, которое предусматривает дальнейшее сотрудничество. Отдельные контракты потом будут подписаны. Мы подтверждаем намерения достроить вторую Мрию, модернизируем ее и продадим Китаю", - заявив Коцюба.

"Речь идет о планере, который у нас стоит на заводе "мертвым грузом". Китайцы инвестируют свои деньги. Мы достраиваем современный самолет на базе Мрии. Речи о какой-то передаче прав собственности, технологий, или продаже действующей летающей Мрии не идет", - додав він.

Також з представниками АІСС обговорювалося розширення співпраці у проекті Ан-178. "Они параллельно с проектом Ан-225 обязались авансировать производство самолетов Ан-178. Это будет идти параллельным проектом. Это большая транспортная корпорация и им нужны такие самолеты для использования в своих транспортных хабах. Речь идет о подписанном в прошлом году меморандуме на производство 25 самолетов Ан-178", - зауважив голова ДП "Антонов".

"Подписанное соглашение предусматривает на первом этапе построение второго модернизированного экземпляра Ан-225 в Украине и поставку компании AICC. На втором этапе - создание совместного серийного производства Ан-225 в Китае по лицензии ГП Антонов. Оба этапа будут реализованы по условиям отдельных контрактов.

Второй экземпляр самолета готов на 60-70%. Еще с советских времен остались центроплан, фюзеляж и крыло. Самолет планировалось достроить на заводе Антонов при наличии финансирования", - заявили у прес-службі підприємства.

Хіти тижня. Туристи в шоці: Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Криму виявилися в рази вище, ніж у вільній Україні (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 17:30

При цьому з овочами ситуація дещо інша – по ряду позицій ціни відрізняються не так помітно, а цибуля в Криму навіть трохи дешевша, ніж на Херсонщині. Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Росією Криму виявилися в кілька разів вище, ніж на матери...

Добудовувати чи продати? У Зеленського показали зсередини багатостраждальний крейсер “Україна” (відео)

субота, 20 липень 2019, 17:24

Грізний бойовий корабель був готовий на 95%. Однак два десятки років бездіяльності на верфі, непідйомна наразі ціна проекту та надлишковість для чорноморського театру бойових дій зробили його "нелюбимим сином" держави, Міноборони та ВМСУ. Міноборони пр...