Всю "Мрію" не продали, однак є гарний пакет замовлень. Президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба розповів про гучну угоду з китайцями

Україна та Китай домовились про фінансування будівництва партії літаків Ан-178 та про інші проекти

Ан-225 "Мрія". Фото: fdlx.com

У ДП "Антонов" домовились з китайською компанією Airspace Industry Corporation of China (AICC) про фінансування будівництва партії літаків Ан-178 та про добудову другого Ан-225 "Мрія". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ЛІГА.net.

"Есть соглашение, которое предусматривает дальнейшее сотрудничество. Отдельные контракты потом будут подписаны. Мы подтверждаем намерения достроить вторую Мрию, модернизируем ее и продадим Китаю", - заявив Коцюба.

"Речь идет о планере, который у нас стоит на заводе "мертвым грузом". Китайцы инвестируют свои деньги. Мы достраиваем современный самолет на базе Мрии. Речи о какой-то передаче прав собственности, технологий, или продаже действующей летающей Мрии не идет", - додав він.

Також з представниками АІСС обговорювалося розширення співпраці у проекті Ан-178. "Они параллельно с проектом Ан-225 обязались авансировать производство самолетов Ан-178. Это будет идти параллельным проектом. Это большая транспортная корпорация и им нужны такие самолеты для использования в своих транспортных хабах. Речь идет о подписанном в прошлом году меморандуме на производство 25 самолетов Ан-178", - зауважив голова ДП "Антонов".

"Подписанное соглашение предусматривает на первом этапе построение второго модернизированного экземпляра Ан-225 в Украине и поставку компании AICC. На втором этапе - создание совместного серийного производства Ан-225 в Китае по лицензии ГП Антонов. Оба этапа будут реализованы по условиям отдельных контрактов.

Второй экземпляр самолета готов на 60-70%. Еще с советских времен остались центроплан, фюзеляж и крыло. Самолет планировалось достроить на заводе Антонов при наличии финансирования", - заявили у прес-службі підприємства.

Не все так просто: У пенсійному фонді РФ розповіли, як жителі ОРДЛО зможуть отримати російські пенсії

четвер, 25 квітень 2019, 22:33

Чиновники пояснили, що у відносинах між Росією і Україною діє угода про пенсійне забезпечення від 13 березня 1992 року, і ця угода ґрунтується на територіальному принципі. Отримати виплати від Пенсійного фонду РФ власники російських паспортів зможуть т...

Про будівництво нової траси першої категорії Дніпро - Київ (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 21:58

Нова траса пройде в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів, що дасть змогу уникнути заторів та заощадити час. В Дніпропетровській області продовжується будівництво нової траси першої категорії, яка з’єднає Дніпро та Київ, пере...