"Иметь инфляцию в 100% - совершенно катастрофично": Рабінович розповів, як нові санкції США вдарять по Росії

Коли США визнали Іран спонсором тероризму - іранський ріал впав в три рази. Якщо подібні заходи застосують і до Росії, рубль також стрімко впаде.

Слава Рабинович. Фото: Гордон.

Нові санкції США, які збираються ввести через отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки в британському Солсбері, завдадуть серйозного удару як по російській економіці, так і по «путінській ОЗУ». Таку думку в коментарі висловив російський фінансист Слава Рабинович, передають Патріоти України.
За його словами, новий пакет санкцій розділений на два етапи. Перший, говорить Рабинович, «безболісний», оскільки він дублює попередні антиросійські санкції. «Но угроза второго этапа того же пакета очень и очень велика. И риски, как для экономики России, так и для Путинского ОПГ огромные. Там есть очень жесткие условия. Мне сейчас трудно отметить вероятность, с которой Россия эти условия выполнит. Интересно будет посмотреть как это будет происходить, потому что если Путин и его ОПГ упрутся рогом и скажут что мы никаких условий выполнять не будем, то тогда администрация Трампа будет на самом деле в ловушке с той точки зрения, что им придётся вводить эти санкции потому что они обещали», — сказав він.

Як другий етап санкцій вплине на ситуацію в Росії, говорить експерт, можна припустити тільки з оглядкою на інші історичні приклади: «Например, сначала активной фазы противодействия США инфляция в Иране опустилась с 10% до более 200%. Если же будет введено эмбарго на поставки иранской нефти, то инфляция в Иране может догнать Венесуэлу. Не на 100%, а на 1000%. Во-вторых, смотря немножко шире на законодательную инициативу конгресса и сената, мы видим, что целая группа от обеих партий внесла законопроект о признании России спонсором терроризма».

Він нагадав, що коли США визнали Іран спонсором тероризму - іранський ріал впав в три рази. Якщо подібні заходи застосують і до Росії, рубль також стрімко впаде, а інфляція в країні може злетіти до 100%. «Для России иметь инфляцию в 100 процентов совершенно катастрофично. Так что я думаю, что все движется в очень плохом направлении», — заявив Рабинович.

Експерт вважає, що посилення економічних санкцій може стати приводом для посилення конфронтації в Україні. «Я бы поставил эскалацию агрессии на востоке Украины на третье место после первых двух. Это Беларусь и первый Казахстан. Тяжело конечно представить, что Путин пустится в очередные авантюры и преступления, связанные с какой-то преступной деятельностью в Беларуси и в Казахстане, но мы в январе 2014 года во время олимпиады тоже не могли представить, что будет буквально через несколько недель. Поэтому черт его знает, что они могут», — сказав він.

Рабинович заявляє, що «путинская ОПГ» будет хвататься за любые возможности, чтобы удержаться у власти. В том числе и за самые кровавые".

Джерело: InfoResist

"Фізична ідентифікація переселенців, зокрема, пенсіонерів - ласий шмат для аферистів", - Снєгирьов

четвер, 21 лютий 2019, 19:40

Щомісяця пенсії та інші соціальні нарахування призначені для виплат вимушеним переселенцям надходили на українські банківські картки, які потім знімалися готівкою. Ця готівка переправлялася на непідконтрольну Україні територію, в тому числі і для фінансув

Звідки узяли антрацит? Білорусь викрили у масштабній підлості проти України

четвер, 21 лютий 2019, 19:27

Експорт кам'яного вугілля з Білорусі в Україну за 2018 рік зріс у 980 разів, антрациту – у 340 разів. Білорусь може продавати в Україну вугілля, яке видобувають на шахтах, розташованих на території тимчасово окупованих Донецької і Луганської областей. ...