З Новим роком, росіяни: Економісти ховають рубль у найближчі тижні на позначці 80-85 за долар

Рубль дешевшає другий день поспіль, демонструючи найгіршу динаміку серед валют країн, що розвиваються на тлі турбулентності глобальних ринків і сезонних чинників тиску в кінці року.

Рубль не збирається зупинятися у своєму падінні. Ілюстрація: соцмережі.

Аналітики розраховують, що курс долара в Росії протягом місяця виросте до 80-85 рублів, передають Патріоти України.

Рубль дешевшає другий день поспіль, демонструючи найгіршу динаміку серед валют країн, що розвиваються на тлі турбулентності глобальних ринків і сезонних чинників тиску в кінці року. «Зовнішня ситуація продовжує відігравати головну роль в ослабленні рубля. Крім того, скоро закінчаться податкові платежі і попит на рубль різко знизиться, а попит на валюту зросте у зв'язку з відпускним періодом, - написав по електронній пошті аналітик АТ «Відкриття Брокер» Андрій Кочетков, який прогнозує ослаблення курсу до 70 рублів / $ 1. - Якщо в останні дні грудня зовнішня ситуація значно покращиться, то у рубля з'явиться шанс відіграти частину втрат. Втім, шанси на це невисокі».

Акції ЕМ дешевшають п'яту сесію, а індекс S & P 500 знаходиться на межі «ведмежої» фази напередодні відновлення торгів на спотовому ринку США після перерви на Різдво. Тим часом ф'ючерси на американський індикатор, що дешевшали на початку сесії, вийшли в плюс, а нафта Brent дорожчає після короткострокового падіння нижче $ 50 за барель.

У РФ поменшало іранських дронів: потрібно заблокувати постачання агресору компонентів для БПЛА

неділя, 27 листопад 2022, 13:04

За інформацією речника МЗС Олега Ніколенко, Україна поінформувала Іран про те, що наслідки співучасті у російській агресії будуть неспівмірними з потенційними вигодами від співпраці з Росією. Робота українських Протиповітряних Сил і дипломатичні зусилл...

Підуть до бізнесу із простягнутою рукою: Пенсії українцям доплачуватимуть за рахунок благодійних внесків

неділя, 27 листопад 2022, 12:37

Українські пенсіонери матимуть змогу отримувати необмежені пенсії. Вони можуть бути в рази вищими за ті розрахункові суми, які їм визначили в Пенсійному фонді, передають Патріоти України. Але при цьому й можуть залишитися зовсім низькими. Все залежатим...