З Новим роком, росіяни: Економісти ховають рубль у найближчі тижні на позначці 80-85 за долар

Рубль дешевшає другий день поспіль, демонструючи найгіршу динаміку серед валют країн, що розвиваються на тлі турбулентності глобальних ринків і сезонних чинників тиску в кінці року.

Рубль не збирається зупинятися у своєму падінні. Ілюстрація: соцмережі.

Аналітики розраховують, що курс долара в Росії протягом місяця виросте до 80-85 рублів, передають Патріоти України.

Рубль дешевшає другий день поспіль, демонструючи найгіршу динаміку серед валют країн, що розвиваються на тлі турбулентності глобальних ринків і сезонних чинників тиску в кінці року. «Зовнішня ситуація продовжує відігравати головну роль в ослабленні рубля. Крім того, скоро закінчаться податкові платежі і попит на рубль різко знизиться, а попит на валюту зросте у зв'язку з відпускним періодом, - написав по електронній пошті аналітик АТ «Відкриття Брокер» Андрій Кочетков, який прогнозує ослаблення курсу до 70 рублів / $ 1. - Якщо в останні дні грудня зовнішня ситуація значно покращиться, то у рубля з'явиться шанс відіграти частину втрат. Втім, шанси на це невисокі».

Акції ЕМ дешевшають п'яту сесію, а індекс S & P 500 знаходиться на межі «ведмежої» фази напередодні відновлення торгів на спотовому ринку США після перерви на Різдво. Тим часом ф'ючерси на американський індикатор, що дешевшали на початку сесії, вийшли в плюс, а нафта Brent дорожчає після короткострокового падіння нижче $ 50 за барель.

Українське зерно піде через порти на Балтиці: Литва дала згоду на транзит

вівторок, 3 жовтень 2023, 21:05

Литва погодила створення коридору для експорту українського зерна через морські порти в Балтії. Про це повідомив міністр закордонних справ цієї країни Габріелюс Ландсбергіс, передають Патріоти України. "Росія знищує продовольство, Литва його доставляє....

Пекін зайняв досить жорстку позицію: Росія скорочує експорт електроенергії в Китай через суперечку щодо ціни

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:57

Російський державний енергетичний холдинг "Інтер РАО" почав обмежувати постачання електроенергії до Китаю після того, як Пекін не погодився купувати її за новою вищою ціною. Про це повідомляє Newsweek, передають Патріоти України. Зазначається, що Росія...