"Желание свыше": Гройсман розпорядився перерахувати бюджетні кошти в окупований Крим (документ)

Таке рішення глави Кабміну українці оцінили неоднозначно.

Володимир Гройсман. Фото: НВПостановою прем’єр-міністр розпорядився перечислити бюджетні кошти для переселенців з Криму в окупаційну адміністрацію півострова, передаютьПатріоти України.

Квітневою постановою Володимир Гройсман розпорядився перенаправити бюджетні кошти, призначені для переселенців з Криму, на окупаційну адміністрацію. Відповідний документ за №303 від 20 квітня вже набув чинності.

Відповідно до документу, бюджетні кошти, передбачені для переселенців з Криму, будуть перечислятися на окупований півострів на “надання фінансової підтримки ТОВ “Телевізійна компанія “Атлант-СВ” (одержувач бюджетних коштів) для телеканалу з логотипом “АТR T” на оплату послуг супутникового зв’язку та частини заборгованості за такі послуги, що утворилася з лютого 2014 р., оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об’єктів авторського права.”
Гройспостанова1Гройспостанова2Гройспостанова3

Газовий зашморг Москви: "У Молдові дуже критична ситуація, це перший дзвоник. Україна наступна", - Олена Зеркаль

неділя, 24 жовтень 2021, 12:39

Серйозні проблеми з наявністю газу після Молдови можуть з'явитися і в інших країнах Європи, зокрема в Україні. Про це радник міністра енергетики України Олена Зеркаль заявила в інтерв'ю "Радіо Свобода", зазначають Патріоти України. "Там дуже критична с...

Як зміниться курс гривні протягом тижня

неділя, 24 жовтень 2021, 11:09

Протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,2 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,2/26,4 грн. Про це заявив старший аналітик Альпар...